Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség nem tudom mit tegyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség nem tudom mit tegyek. Elképzelhető hogy csak én beszéltem be magamnak a hülyeséget?

Figyelt kérdés

Párom és ex-e több mint 6 év után szakítottak.Párom már hamarabb is ott hagyta volna, de nem volt segítsége.És egyszer csak megismertük egymást.Az exével közös lakásuk volt.Ő onnan elköltözött és én is otthonról.Így inkább összeköltöztünk.Páromnak van egy kutyája és a kutya még az exénél van.Egy nap átmentünk a közös lakásukba, mert elkellet hozni még pár dolgot.Úgy mentünk, hogy a volt párja ne legyen akkor még otthon de tudta hogy megy/ünk/.Ok minden elhoztuk azt a pár dolgot.Pár napja többe között ma is át ment a kutyához címszóval ma elvileg oltásra vitte a kutyát.Jön haza fél tíz fel azt mondta hogy olyan 8kor elindul onnan 20-25 perc alatt haza ér.Arra fogta hogy az operánál ott volt a sok nép és nem jártak normálisan a trolik.Mondta h nézzem meg h mi volt .Megnéztem és tényleg....Holnap is megy át a "kutyához" mert születés napja lesz..... és Pénteken is mert akkor már lesz állatorvos....A következő a problémám ma este titokban megnéztem az smseit tudom hogy gusztustalan dolog de már nagyon furcsa volt már nekem napok óta ami zavar engem oké hogy 6 év meg minden de szerintem de a szeretlek szó erről még tudtam is...de zavar meg az hogy az exe küld neki olyan mms-t hogy ott fekszik a kutya az ágyon és a szöveg szia maszat nagyon hiányzol ... az ágyon nem is lenne már helyed...Szeretlek Jó éjt Csókólak.Erre a válasz szerintem lenne helyem Jó éjt Puszi....

Meg most is hogy haza jött onnan most hogy alszik érzem azt a köcsög piát a szájában...eddig nem éreztem....meg nem tudom nekem nagyon furcsa hogy át át megy meg a szeretlek szó meg az smsek... meg pl. tegnap este az ügyeletre mentünk velem mert nagyon fájta a torkom kiderült mandulagyulladás jövök ki az orvostól ő telefonnál de már amikor mentem be láttam hogy veszi elő a telefont... kérdezem exed?válasz igen.. de párom hivta őt.. na meg ilyenek. Mit csináljak? Várjak még?

Jó sok mindent tett értem párom mert helyettem ki fizetett 18ezret meg a vonatomat is fizette párszor kb 2500ft összesen meg ugye most is együtt lakunk és még nincs kerestem... De nem tudom kérlek segítsetek.


2012. jan. 3. 03:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Esküszöm tartozom neked egy válasszal de hadd ne most olvassam végig. Majd reggel:)
2012. jan. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
D u g j a a kutyát.
2012. jan. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Na jólvan..első vagyok, rávettem magam, elolvastam. Sokat ehhez nem lehet hozzáfüzni, egyértelmü,hogy félrelép és még hozzá ragaszkodik...jogosan nézted meg az sms-eit. Mert ő milyen jogon teszi ezt veled? Sokkal szemetebb dolog, mint hogy te megnézed az sms-t. Ha meg olyan fontos a kutya akkor vigye hozzátok. A kutya persze a nagy álca....
2012. jan. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szintén első. Hány évesek vagytok?
2012. jan. 3. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
kedves első. őszinte leszek melegek vagyunk és ő 29 én 17.de ezt nem kell félre érteni ez nem olyan mint eg yhetero kapcsolat.de mégis mit tehetek?
2012. jan. 3. 03:18
 6/16 anonim ***** válasza:

Neeeee... majdnem ráhibáztam a kutyával XDDDDDDD


(második)

2012. jan. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Na én most lövöm fejbe magam.


Valaki adjon egy fegyvert.

2012. jan. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kösz....
2012. jan. 3. 03:21
 9/16 anonim ***** válasza:
Szal attól félsz hogy a pasid a régi csávójával buzgálkodik újra? :D
2012. jan. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
irtam privátot. első vagyok.
2012. jan. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!