Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy azért nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy azért nem tudom elengedni mert igy vallottam neki és tudom hogy elszurtam és ez megbélyegez?

Figyelt kérdés

megprobálom röviden és értelmesen leírni

nemrég összefutottam egy lány ismerősömmel és megbeszéltünk egy találkozót.jo volt minden telefoszám csere meg miegymás.pár nappal később ismét felhívtam és egy másik találkozot beszéltünk meg.az még jobb volt mint az első teljesen egy hullámhosszon voltunk(ilyen lánnyal még nem találkoztam) és már a találka előtt eldöntöttem h megmondom neki mit érzek iránta.már régen is tetszett.addig a pontig minden oké volt mondjuk normálisan közölte h barátságnál több nem valoszinű. probálom felejteni a dolgot de így utolag ugy érzem elkapkodtam a dolgot és ezen nem tudok tullépni


2012. jan. 3. 09:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a gyáva ember ki nem meri fel vállalni az érzéseit, hanem az aki egy életre elrejti őket. Ne feledd a hős csak egyszer hal, a gyáva pedig ezerszer. Nem rontottál el semmit, csak simán nem voltál kellően szimpatikus a hölgynek.


22/f

2012. jan. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj lesz.
2012. jan. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Jól érzed, h elb@sztad. Minek elmesélni, h két randi után mit érzel iránta? Nyomulni kell és kiderül, h akar-e valamit. De így csak magadból csináltál madarat. 34F
2012. jan. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok.Ha nekem valaki bejött és akartam tőle valamit az az első "randinál"kiderült max. a másodiknál.

Ha nem tetszenél volna neki akkor nem találkozott volna veled.Azt nem értem akkor miért csak barátok szöveggel jön....Mennyi idősek vagytok?


26/N

2012. jan. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kedves 26 éves nő az én véleményem, h a hölgy megijedt attól amiket a srác mondott neki. Ennyi az egész.
2012. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
22 évesek vagyunk
2012. jan. 3. 09:39
 7/15 anonim ***** válasza:
Néha a kevés több :S
2012. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

utolsó ezt nem értem


nem tudom nem hiszem h megilyedt volna bár irtam neki sms-t de arra sem válaszolt

2012. jan. 3. 09:57
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a probléma: lett egy jóbarátod, van egy tiszta helyzet, - legfeljebb nem pont úgy, ahogy képzelted. Irány a harmadik találkozó!
2012. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
mint irtam nem válaszol az sms-re
2012. jan. 3. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!