Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti változtatnátok a külsőtökön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti változtatnátok a külsőtökön, belsőtökön ha ezzel nagyobb lenne az esély arra hogy összejöjjetek azzal aki tetszik nektek? Ha igen akkor meddig mennétek el?

Figyelt kérdés
nyílván nem teljes arc plasztikára vagy teljes személyiség váltásra gondolok hanem esetleg sok apró dologra
2012. jan. 5. 07:38
1 2
 1/11 Macs1209 ***** válasza:
68%

Belsőn nem. Max tudná formálni a párom, mivel rugalmas

vagyok, és ha látom, hogy valami velem nem okés, akkor

teszek ellene (neeem papucs!!!).


Külsőn... sok ülőmunka miatt úgy érzem, van rajtam pár

plusz kiló (bár azt mondják, ennyi simán jó). Ezért

vettem egy kondigépet, és használgatom. Nem kigyúrni a-

karom magam, csak ha van felesleges zsír, akkor azt éget-

ni.


M

2012. jan. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Addig ameddig nekem is megfelelne, hogy változzak.
2012. jan. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
A külsőmön igen, de azon tényleg csak egy teljes arcplasztika segítene (v még az se, mert magasabb nem leszek). A belsőmön nem lenne értelme, mert az nem számít a nőknek.
2012. jan. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A külsőmön igen!


DE a belsőmön SEMMIT!

2012. jan. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem
2012. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha! Mások miatt én nem fogok megváltozni. 20/L
2012. jan. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A külsőmet úgy ahogy van kidobnám a kukába, a belsőmön folyton igyekszek változtatni.
2012. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nem. Úgy vagyok jó, ahogy vagyok. SEeki kedvéért nem fogok változtatni. Ha szeret, akkor elfogad, ha nem, akkor lesz más.
2012. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Tökéletes vagyok.
2012. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Apróságokat, rossz szokásokat megváltoztatnék, akkor is ha ezzel nem lenne több esélyem nála. Vannak dolgok amik magamnak is jó, ha megváltoztatom, pl a csúnya beszéd. De ami kb. velem született, meg a személyiségem alapja, az ilyen tulajdonságaimon nem is tudnék és nem is akarnék. Külsőn max. olyat változtatnék ami még nekem is tetszik, szóval pl ha neki a magassarkú tetszik, akkor sem tudnám magamra erőltetni...
2012. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!