Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egyik sem, na de melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyik sem, na de melyik a jobb inkább? Ki mellett "voksoljak"?

Figyelt kérdés

A volt barátom kiakar velem békülni, viszont szeretem a mostani barátomat!


4hónapja vagyunk együtt, korábban jártunk csak félre kacsintott, de megbocsájtottam.

Az ex barátommal majdnem 4évig voltunk együtt, csak élni akartam az életemet, így szakítottam vele.

Most leszögezem hogy 3. nem jöhet szóba, ne is írjátok.


A mostani barátom, magyar, 21éves, helyes, nem lehet irányítani.Ő már kacsintott félre, de azt mondja hogy nagyon megbánta élete legnagyobb baklövése volt.

Hiszek neki de mégsem, attól félek hogy csak egy biztos pont vagyok az életébe.


A volt barátom, félig roma származású. 23éves külföldön dolgozik, jó anyagi háttérrel rendelkezik nem helyes fiú, lehet irányítani, annyira nem egy félre kalandozós.


Sajnos úgy érzem néha hogy nekem a pénz mindent visz, az hogy a volt barátomtól megkapnék mindent amit akarok, bejárnánk úgy mond a világot, én eléggé társas ember vagyok és zavar hogy a mostani barátom nem tudja ezt nekem megadni, soha nem megyünk sehová erre értettem hogy nem lehet irányítani. :( Egyébként szeretem a volt barátomat, csak már nem szerelemmel, viszont a mostani barátomat szerelemmel. :( nagy gond nem tudom mit csináljak és hogyan. Nagy segítségre van szükségem mert bármelyiket választom, a másikat örökre elveszítem ebben biztos vagyok.


2012. jan. 5. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kösd fel magad hülye gyerek.
2012. jan. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most vagy a kérdés kamu, vagy jobban teszed, ha mindkét srácot megkíméled életük igazi nagy baklövésétől, magadtól.
2012. jan. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és miért is vagyok baklövés??? nagyon szánalmas viselkedésre vall aki látatlanba ítél. Talán neked nincs elvárásod a pároddal szemben?
2012. jan. 5. 10:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt mondod szerelmes vagy, de fontolgatod hogy visszamenj a volt barátodhoz a jó anyagi háttere miatt. Nem tudja a mostani megadni neked ezt a hátteret? Dolgozz keményen, tanulj, és tegyél érte te is hogy jó legyen! Ennyi eszed neked is lehetne. Nem szereted se a mostanit, se az exedet. Kíméld meg mindkettőt magadtól, és szerezz valami 60-as éveiben járó pénzes pasit.
2012. jan. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hahahahaha amig nem voltál a helyemben addig miért osztod ennyire az észt?? hány éves tapasztalattal rendelkezel?Több mint 4 hónapja vagyunk együtt, és még egy nyamvadt állatkertbe voltunk és azt is magamnak fizettem ez gáz sztem
2012. jan. 5. 10:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Te kértél véleményt most kaptál. Vagy csak azt szeretnéd viszont látni amit már eltervelté?
2012. jan. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

itt úgy látom a pénz a lényeg. te már eldöntötted, hogy mit akarsz.

sztem az állatkert faxa hely :)

2012. jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!