Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog hogy így félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog hogy így félek elveszíteni? Bővebben lennt

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt, 1hónapja szakítottunk, mert sokat veszekedtünk stb..azt hittem jó döntés volt, de nem..borzalmas volt nélküle az az 1hónap..nagyon hiányzott és szeretem. Találkoztunk és hosszas beszélgetés után úgy döntöttünk, hogy próbáljuk meg újra. Az a baj, hogy vele össze akart jönni egy lány és folyton írogat, hogy reméli szakítunk stb..nekem ez nagyon rosszul esik. Félek, hogy még beszélgetnek és hogy egyszer csak azt mondja, hogy neki inkább ő kell..nagyon félek, hogy elveszítem, borzasztóan szeretem és nagyon megbántam a szakítást.. Együtt vagyunk, aminek nagyon örülök, csak az a másik lány teljesen kikészít..nagyon félek :(((


18/L


2012. jan. 6. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális persze,de ha a barátod szeret akkor nem fog azzal a lánnyal foglalkozni,ha mégis foglalkozik vele éés aztlátod h a másik csaj felé huz a barátod akkor annak nem lesz jó vége ezt garantálom,mert te fogsz a legrosszabbul járni és neked töri össze a szíved,probálj egy kicsit megnyugodni és figyelni a barátod..
2012. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a barátoddal...
2012. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát igen, csak ő nem szeret erről beszélni..:/ azt mondja, hogy szeret meg elhiszem, mert valamiért mégiscsak engem választott..:) remélem majd lenyugszanak a kedélyek.. csak azt nem értem, hogy miért bunkóznak a csaj meg a bnői..én nem tehetek róla..
2012. jan. 6. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:
mert megakarják szerezni a pasid,de ezt nem kell engedni és vissza kell vágni...hasonlo volt nálam is beakartak kavarni milioszor....
2012. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!