Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tehetek itt még valamit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek itt még valamit, hogy ne szakítás legyen a vége?

Figyelt kérdés

Majdnem 5 éve járunk a barátnőmmel. Az utóbbi időben nem volt túl sok időm rá, sajnos hanyagolnom kellett Őt sokszor. Ez Neki is rosszul esett, és karácsony után szakítani akart, de végül csak szünet lett belőle. Még egy fő oka volt a nem törődésem mellett: szerinte megrekedt egy szinten a kapcsolatunk, és onnan nem ment már egy ideje előre. (Sajnos mindketten még egyetemre járunk, szülőknél élünk, és nem tudnánk még közös lakást megengedni magunknak.)

Most félek, hogy vége lesz, mert én még nagyon szeretem Őt! Ami a legfájóbb, hogy Ő már biztos nem szeret annyira, mint régen, vagy az is lehet, hogy már egyáltalán nem, csak barátként viszonyul hozzám. Most megpróbálok mindenben a kedvére tenni, mivel imád kirándulni, 2 helyre is elmentünk a napokban. Át is mentem hozzá, amit szintén hiányolt, egy napot náluk voltam. Teaházba is elmentünk, nagyokat sétáltunk a városban, stb. De mindezek ellenére azt mondja, hogy nem szerelmes belém, és ezek a dolgok már nem tudtak változtatni semmin. Tehetek még szerintetek valamit?


2012. jan. 8. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Add meg az e-mail címét.. Belinkelem neki a kérdést, akkor látni fogja hogy szereted.
2012. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ő amúgy azt mondja, hogy rengeteget töprengett a dolgon szakítás előtt, és erre az elhatározásra jutott volna amúgy is, de volt egy gyorsító tényező a dologban: egy másik srác. Szerintem, ha ez a fiú nem került volna képbe, valószínűleg még együtt lennénk. De most jó volt a barátnőmnek, hogy valaki törődött vele (nem csalt meg). De én most ugyanúgy elkezdtem teperni, és engem miért nem fogad el? És tudom, hogy sok esetben ez csak egy kezdeti fellángolás, de én annyira szeretem őt, hogy szívesen változtatnék ezeken, ha cserébe visszakaphatnám őt.
2012. jan. 8. 10:36
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi azért, de szerintem még ez sem hatná meg... :(
2012. jan. 8. 10:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs mese. Össze kell verni a másik srácot.
2012. jan. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez lenne a képlet? : elhanyagolod, a lány pedig közben "átpártol" a másik fiúhoz, aki törődik vele?
2012. jan. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát sajnos a mai lányok ilyenek, de ehhez is hozzájárult a nemtörődömséged, nincs ezen csodálkozni való. Ha csak ennyire tart a lány, hogy egy másik fiúhoz húzza a szíve, akkor jó nagy ribancot fogtál ki te is.
2012. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem csalt meg (talán), de meg akar. Innentől kezdve felejtős. Nálam is hasonló volt a helyzet. Csak én nem tepertem. Ha más kell, akkor menjél. Ment. Azóta sír, ha bármi a közös múltunkra emlékezeti.

Lehet véget vetni egy kapcsolatnak, de kifelé kacsintgatni nem. Az ilyen nő ribanc, dobni kell.

2012. jan. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd el nosztalgiázni. Például az első randi helyszínére, vagy ahol nagyon jól éreztétek magatokat. Esetleg próbáljatok ki valami újdonságot az ágyban.

Nem tudom, hogy ez rontana vagy javítana-e a dolgokon azért nem merem javasolni, de legvégső esetben megpróbálhatod féltékennyé tenni.

2012. jan. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vigyél neki rózsát,vidd el vacsorázni, valami nagyonjó helyre. ott beszéljétek meg,de viselkedj úgy mint a kapcsolatotok legelején,nevettesd meg, és éreztesd vele hogy neki még szüksége van rád, ilyesmi:)
2012. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Azért mondja hogy nem szerelmes, mert ez egy védekezési mechanizmus. Így akarja eltávolítani magát mellőled, hogy ne érezze amit érez. Ha így van még van esély hogy újra összejöjjetek.

De viszont lehet hogy tényleg megkoptak az érzelmek, ilyenkor nincs mit tenni.

Egy dolgot jól jegyezz meg. A szünetelésből sok jó nem sül ki soha, csak eltávolodtok egymástól és onnantól nincs értelme. Van akik ilyenkor rájönnek, hogy egymás nélkül nem tudnak élni. Az a nő aki már elment tőled, és kimondtátok a szünetet,nem fog visszajönni, vagyis ritka.

2012. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!