Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném jobban megismerni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném jobban megismerni a barátom öccsét. Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 1 éve járunk, és már többször is találkoztam az öccsével, aki velem egyidős, de nagyon keveset tudtunk beszélgetni. Nagyon szimpatikus, és jófejnek tűnik.:) Szeretném jobban megismerni, és ezáltal jobban beilleszkedni a családjukba. Ő is így áll ezzel szerintem,mert mondta a bátyjának, hogy szívesen jönne bulizni hozzám, ha bulit rendezek, de nem ismerne senkit, és fél... Gondoltam áthívom őt, és a bátyját,meg 1-2 havert,hogy fifázzunk vagy filmezzünk vagy ilyesmi.:) Csak félek, hogy visszautasít,mert akkor ciki lesz vele találkozni utána...

19/L


2012. jan. 9. 01:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Fifázni??? basszus... azt hiszem te vagy a tökéletes lány!
2012. jan. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%
Ez úgy tűnik, mintha vonzódnál az öccséhez.
2012. jan. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
10%
te 1 velem 1idős ribanc vagy.
2012. jan. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
ez nagyban függ attól hogy a fifával milyen platformon játszotok. tehát PC, Xboy vagy esetleg PS3?
2012. jan. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Üdv. Szerintem ne filmezni hívd át őket, a síri csendben filmnézés közben nem lehet ismerkedni. De ilyeneket, hogy társas, ilyeneket kitalálhatsz, ezek alatt lehet nevetni, beszélgetni. Esetleg főzhetsz valamit.
2012. jan. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Szerintem abban nincs semmi, ha meg szeretném ismerni a párom öccsét jobban... Minden családi rendezvényen hülyén érzem magam, mert nem tudok nyíltan viselkedni a családjával. Gondoltam, ha megismerem külön, akkor utána könnyebb lesz. És attól még, hogy szimpatikusnak tartom, nem vonzódom hozzá.:) Hasonlít a bátyjára, de ő azért mégsem ugyanaz...

Szóval a kérdésre visszatérve: ez a fifás ötlet jó lenne? Mostanában nagyon rászálltam a fifázásra...:D

2012. jan. 9. 01:35
 7/22 A kérdező kommentje:
A társas azért nem jó, mert ő a bátyja elmondása szerint nem játszik ilyen "kisgyerekes" játékokkal.:D Focizni szeret, szgépezni is, gondolom akkor fifázni is.:)
2012. jan. 9. 01:37
 8/22 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, vmelyik hétvége délután áthívom őket, fifázunk pár órát, közben beszélgetünk, rágcsálunk valamit, utána megnézünk egy horrort. Szerintetek?
2012. jan. 9. 01:38
 9/22 anonim ***** válasza:
Igen, a fifa az jó. hívd át őket, meg még esetleg egy kis pia, az mindig mindenkit felold:D Hajrá
2012. jan. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
WOW COD.
2012. jan. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!