Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Online párkapcsolati játékok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online párkapcsolati játékok?

Figyelt kérdés

Barátommal elég távol élünk egymástól, hétköznapokon online tartjuk a kapcsolatot (MSN, videóhívás)


Szeretnék ötleteket kérni, a beszélgetésen kívül milyen játékokkal üthetnénk el az időt (pl.: kérdezz-felelek, kitalálósdi Stb.)


Lényeg hogy gép előtt ülve játszható legyen, és nem számítógépes online játék, legfőképpen pedig nem erotikus/szexuális jellegű,

az efféle hozzászólásokat az Admin kérem törölje!


Komoly kérdésre komoly válaszokat kérek.

Köszönöm :)


u.i. nem vagyok tini csitri, csak ötlethiány van :)


2012. jan. 10. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
jó lenne a költözésen gondolkodni, mert a távolság megöli a szerelmet.. tapasztalat.. :S
2012. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

"jó lenne a költözésen gondolkodni, mert a távolság megöli a szerelmet.. tapasztalat.. :S"


Az én tapasztalatom ennek az ellenkezője...közel 2 éve vagyunk együtt, és nagyobb szerelemben mint az elején :)


A válaszadóktól kérném, a kérdésre válaszoljanak, nem pedig minden másra, köszönöm! :)

2012. jan. 10. 13:18
 3/13 guilelessgirl17 ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.17 éves lány vagyok és a barátommal ( ő is 17 ) mi is távkapcsolatban élünk már több mint 8 hónapja.

Mi ilyenkor visszaszoktunk emlékezni : ' hogy mi is volt xy idő előtt, ki mire emlékszik nagyon vicces szokott lenni.

Ott van az a lehetőség is ha postai úton levelet írsz neki *-* ez olyan romantikus és nagy izgalommal tölti el az embert ha a szerelmétől romantikus levelet kap <3 vagy a másik megoldás, nem tudom mennyire vagytok nyitottak , akár lehet kicsit perverz sms.ek is ... :) csak hát költséges.^^


Mi mostanában őszinte vagy bátort játszunk :) érdekes kérdések és válaszok szoktak lenni xD gondolhatod

más most nem jut eszembe ha akarsz írj privit .^^ sok sikert

2012. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kedves guilelessgirl17


Mi már közel másfél éve vagyunk együtt, így az első ötleted többszörösen kimerítettük :)


A Levelezés jónak tűnik, lehet megpróbáljuk :)


Az SMS sem rossz ötlet, bár ahogy mondtad ez költséges, és nem is kifejezetten efféle szórakozásra vágyom :) az ilyesmit inkább személyesen :)


Köszönöm az ötleteket, akinek van kedve még írhat :)

2012. jan. 10. 15:18
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Miért nem fórumoztok? Nagyon sokféle van, biztos, hogy találtok olyat,ami tettszik nektek :)
2012. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez is fórum! :D köszi hogy írtál, következő. :)
2012. jan. 10. 17:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Keressetek teszteket a neten:) Van sokféle és erről sokat lehet beszélgetni. Például keresel egy tesztet, felteszed neki a kérdéseket, ő meg beírja a választ, te meg az értékelést az úgy jobb mintha a neten töltitek ki külön szerintem. Például IQ teszt, vagy önismereti vagy amilyet akartok.
2012. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hat a fiúk nem bírják az ilyen kapcsolatokat és frusztráltak lesznek főleg attól hogy egész nap az msn-előtt kellenek ülni és na haragudj meg (a csaj hüjeségeit halgatni) mint hogy csinálhatnátok valamit szerintem is minél elöbb költözzetek össze mielött még nem késő
2012. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

# 7/

A kérdésre válaszolj, nem az ezzel kapcsolatos véleményedre voltam kíváncsi...

2012. jan. 14. 21:38
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
honfoglaló
2012. jan. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!