Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbaidő alatt. Hogy tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbaidő alatt. Hogy tovább?

Figyelt kérdés
üdv. leírnám röviden tömören 17/F vagyok és van egy 17/L akivel ilyen próbaidőn vagyunk ugymond :D hogy smárolunk, meg találkozgatunk, de még hivatalosan nem járunk, és a csaj nem bírja elhinni hogy én szeretem. pedig ígyvan! valaki valami tippet vagy valamit legyenszives! és csak értelmesek válaszoljanak ha lehet..
2012. jan. 10. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kerüld az erőszakos cselekedeteket, és asszem bizonyos időközönként jelentkezned kell az őrszobán.
2012. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz rendszeresen a nevelőtisztednél, ne fogyassz alkoholt, ne tarts fegyvert, és ne hagyd el az államot!
2012. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Normális esetben a csók is csak járásnál engedhető meg. (lehet én vagyok túl liberális). Ahogy leírtad, nekem úgy tűnik, te csak megfektetni akarod, semmi többet, ezért mondogatod, hogy mennyire szereted, meg minden. A lány is eléggé ribancos, hogy smacizgat veled, úgy hogy állítólag semmivel sem jelentesz neki többet, mint egy átlagos buszsofőr...
2012. jan. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ne kövess el semmi büncselekményt.. csak rosszabb lesz letöltendőt fogsz kapni.
2012. jan. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt is csak nagyon fiatal és tapasztalatlan sráccal lehet eljátszani...
2012. jan. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Öcsém, át lettél dobva a palánkon, de nagyon csúnyán :D

Nem járunk hivatalosan, nevetséges... :D

Szerintem bökd meg fészbukon és egyből elhiszi hogy szereted.... :)

2012. jan. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy hivatalosan még nem járunk?

Én csődőr Károly igazolom, hogy hivatalosan mostantól jártok!

Budapest 2012. 01.10. 23 óra 20 perc.

2012. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Írásod stílusánál már csak a naívitásod aranyosabb.

Egy kapcsolatban nincsenek ilyen fogalmak könyörgöm, hogy "próbaidő" meg "szünet" ezek mind olyan "nincs bennem gerinc megmondani a frankót" szöveg... szerinted hány fiú van még nála veled egy időben ugyanígy próbaidőn?

2012. jan. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a csaj is eszes példány lehet...
2012. jan. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
és mi a hivatalos járás? olyan, mint a bejegyzett élettársi közösség? vagy akkor hivatalos, amikor kirakjátok h "kapcsiban" fészbúkra? vagy amikor az első smacizós képet kirakjátok fészbúkra wordből lopott szimbólumukkal írt nyálas idézet kíséretében? ugyanmár...
2012. jan. 11. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!