Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki lehet ezt már javítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet ezt már javítani, vagy veszett ügy?

Figyelt kérdés

Az van, hogy.. párommal együtt vagyunk pár éve. Lassan 1 éve együtt lakunk, és ezen a ponton bántam meg a dolgokat. Az elején még minden szép és jó volt, de ma már csak nosztalgiázok... nagyon sokat veszekedünk, pl ma reggel azon hogy kidobtam egy széttört csatját, amit régóta nem használt (és szemét). Tőlem elvárja, hogy tiszteljem (ha szeretnék valami, akkor légyszives, kérlek), normálisan beszéljek vele, fordítva ez nincs így, folyamatosan kapom a savat, hogy miben vagyok sz@r, engem szépen sosem tud semmire megkérni, egyszerűen nem megy a normális megbeszélése a dolgoknak sem...

Kezdek abba is belefáradni, hogy anyja helyett anyjának kell lennem. Automatikusan elvárja, hogy mossak, főzzek, takarítsak, ő meg "dolgozik". Na és? Én meg tanulok, ilyen alapon... Igenis én is tudok fáradt lenni, és néha jól esne ha magától eszébe jutna 2 poharat és 2 tálat elmosni. De neeem, őt erre is külön kérvényezni kell. Házimunka nuku, de a gép előtt játszás este 6-től hajnali 1-ig megy. Közbe meg sajnáltatja magát hogy mennyit kell tanulnia...

Szóval már sok ez nekem.


A probléma az, hogy nem tudom ezeket hogy tudnánk megbeszélni. Higgadtan. Ha normálisan szólok hozzá, bunkó stílust kapok cserébe, meg ujjal mutogatást hogy bezzeg én így, meg bezzeg én úgy.


Szakítani ha szakítanánk, a lakhatásom kérdéses lenne, ugyanis így hirtelen nem tudok hova menni, egymás mellett meg nem akarok élni.


Sajnos ha őszintén és mélyen magamba nézek, még tudom hogy nagyon szeretem őt a szívem mélyén, fájna ha vége lenne, de egyszerűen már úgy érzem, hogy kettőnknek ez nem megy és jobb külön.

Ha valaki esetleg ilyen cipőbe jár most, mint én, szíves örömest fogadom a jó tanácsokat.


Az okításból, szapulásból, "kellett neked odaköltözni..."-ből nem kérek!!!!!! VAN ÍGY IS ELÉG BAJOM!


22/L


2012. jan. 11. 09:36
 1/10 Macs1209 ***** válasza:
Miért nem tudsz elköltözni onnan ?
2012. jan. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert nincs hova költöznöm. Albérlet itt pesten nagyon drága, az otthon meg innen 200 km-re van vidéken :S
2012. jan. 11. 09:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanebben a helyzetben voltam úgy 7 évvel ezelőtt. Végül rá tudtam szánni magam, hogy szakítsak (első olyan kapcsolatom volt, aminek én vetettem véget), és nagyon nem bántam meg. A lakhatásom nekem is kérdéses lett, mert nem akartam kicseszni a lánnyal, otthagytam neki a közös bérleményt. Engem egy barátom szülei segítettek ki: kiadták a nem használt lakásukat nagyon olcsón.


Ez a megbeszélhetetlen helyzet, a bunkózás, hogy mit KELLETT VOLNA, vagy a mindent visszadobás ("Te is!", "Te sem!") a világon az egyik legiszonyúbb. Könnyen rámehet a tanulmányaidra is. Javaslatom: először nézz magadba, hogy tényleg nem hibázol-e valamiben durván, esetleg beszélgess barátaiddal erről. Ha találsz magadban hibás viselkedést, kérj érte bocsánatot a párodtól és próbáld meg megváltoztatni, és ez után próbálj vele higgadtan beszélgetni. Ha ekkor sem megy --> lapát. Akkor is, ha neked szar lesz, mert ez így még szarabb.

2012. jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tudod, van az az elcsépelt igazság, hogy "lakva ismerik meg egymást". Ti nem tudtok együtt élni, ha eddig nem tudtátok megoldani, megbeszélni a dolgokat, pláne, hogy ő nem is akarja, ahogy leírod, így jobb lenne, ha minél előbb keresnél másik lakhatási lehetőséget, mert ennek így nincs értelme, csak idegileg fog felőrölni. Fiatal vagy, hogy lekösd magad egy ennyire nem működő kapcsolatban.


28/n

2012. jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja és 38/F.


Koli nem játszik? 200km-nél már adnak. (Vagy most hogy van?)

2012. jan. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

GBW: koliba félévente van felvétel, akkor is csak nagy ritkán vesznek föl. Jelenleg esélytelen, mert tele van :(


Abban igaza van páromnak, hogy sokszor én is bunkózok, de főleg akkor ha már kinyílik a bicska a zsebembe. Meg mikor látom hogy hajtja a maga hülyeségét, hogy hiába mondok neki valamit, akkor is köti az ebet a karóhoz... :(

2012. jan. 11. 09:58
 7/10 Macs1209 ***** válasza:

Hidd el, az egyetlen megoldás az, ha végetvetsz a kapcsolatnak. Sajnos nem tudok segíteni lakhatás terén (én is messze vagyok pesttől, nincs fönt sok ismerősöm, akiket rá lehetne ugrasztani a témára, hogy körbekérdezzenek)...

Kollégium lenne a kényszer-megoldás...

Így tönkremész, romlanak a jegyeid, idegeid felmondják a szolgálatot, esetleg rosszabb dolgok...

2012. jan. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valami hasonló cipőben jártam én is egyszer.Nálunk is 1 év után kezdődtek a gondok.Szinte ugyanez.Ami addig jó volt hirtelen szar lett,még az az étel is amit addig szeretett és amikor elé raktam ordított,hogy ő ezt utálja és ennyit sem lehet rám bízni.A szex havi 2 alkalomra csökkent.Nagyon szenvedtem,mert imádtam,minden tőlem telhetőt megtettem hogy jó legyen kettőnknek,de nem érdekeltem.Rég nem látott barátok kerültek elő,sokasodtak a külön programjai,előfordult hogy haza sem jött csak reggel,egy kedves szava nem volt hozzám.Tűrtem 3 hónapig,és amikor megkérdeztem van-e valakije természetesen ordított,hogy betegegesen féltékeny vagyok és ezt ő nem bírja tovább.Akkor szakítottam vele,már én nem bírtam ezt a sok szemétséget.Később kiderült,hogy volt valakije,de nem volt bátorsága elmondani,kiprovokálta a viselkedésével hogy elküldjem.Bocs ha hosszúra sikerült,de nálatok is lehet ilyesmi és jobb előbb tisztázni nehogy úgy járj mint én.Előbb kellett volna lépnem.Beszélj vele,ne várj!
2012. jan. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is kb. 7 évig nem mertem lépni a lakás miatt. De valahogyan meg kell oldani azt fél vagy egy évet és tovább lépni.


35/F

2012. jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ugyanilyen problémáink voltak barátnőmmel mi is egy hónapja szakítottunk, de hatalmas megkönnyebbülést érzek hogy nincs már az hogy cseszegetve vagyok mindenért, én vagyok mindenben a hibás stb stb.Nagyon szerettem ezt a lányt, de ilyen áron nem kell.A másik meg 22éves vagy találsz nála különbet.a lakáskérdés meg szintén elég gáz mert nekem is ugyanez volt, szerencsémre találtam hamar és beköltöztem 2 emberkéhez.szerintem kezdj el lakás után érdeklődni
2012. jan. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!