Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok bejönnek a rocker srácok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok bejönnek a rocker srácok?

Figyelt kérdés

én rocker vagyok hosszú hajam van fekete pólóim halálfejes meg fekete nadrágaim ,kozmetikushoz is járok , mégse tetszek a csajoknak viszont sok lány barátom van ,ilyen páwa gyerekek jönnek be nekik miért?


20 f



2012. jan. 11. 16:35
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
12%
Bocs,de nekem a rockerekről az igénytelenség és a hónaljszag jut eszembe.
2012. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

mert most mér nézel le ??

kenem magam ilyen niveákal parfümöt nem használok szerintem az férfiatlan

2012. jan. 11. 16:39
 3/50 anonim ***** válasza:
15%
nekem ez a hányinger pasi kategória, a tipikus lúzer :S
2012. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
90%

nekem bejönnek. Csak ápolt legyen:)

Egy rocker csajszi^^

2012. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 nielindi ***** válasza:
13%

nem jönnek be a rockerek. nekem is elsőre az jut eszembe roluk, amit az első irt.

meg alapbol a hosszuhaju srácoktol ráz a hideg. nekem az nem férfias.

2012. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
16:43 kifejtenéd kérlek kik a lúzerek?
2012. jan. 11. 16:44
 7/50 anonim ***** válasza:
52%
En szeretem a rocker srácokat, a párom is az.A hosszú haj viszont kevés férfinek illik és tényleg kicsit lepukkantnak néz ki.Ha hosszabb hajat akarsz akkor maximum vállig éro legyen valami frizurába nyírva(foleg akkor szép ha hullámos)Ami nekem tetszik az a rovidebb férfias frizura kissé vadabbra,borzosra zselézve.A sotét polo rockos elemekkel az szexis de egy sima(nem szuk)farmerrel és sportcipovel kombinálva.A sok ékszer,borkarperec,lánc hétkoznapra tabu,koncertre nyugodtan felveheted.A rock egy életérzés.Vagy tetszik valakinek vagy nem.Keress olyat akinek tetszik:-)
2012. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
régebben nagyon hosszú hajam volt nem éreztem gy jól magam most már csak a fülemig ér és beteszem a fülem mögé
2012. jan. 11. 16:51
 9/50 AVATAR282827 ***** válasza:
98%
Igénytelenség és hónaljszag...no itt kezdődik a műveletlenség felső foka...az a helyzet hogy az igénytelenség nem stílusfüggő, mert mindenki mást tart igénytelennek...nekem pl igénytelen ez az összetupírozott itt ott felnyírt divat taraj amit a popularitás hívei hordanak...hónaljszag? menj el dolgozni, végezz fizikai munkát, neked is lesz...de ha fürdik az ember, akkor nincs ilyen...amúgy ez sem stílusfüggő....menj be egy tömött discoba aztán szimatolj...ja és mondjuk ha az öltözködésre mondtad hogy igénytelen...nem tudom most épp egy retro farmer, egy diesel póló, meg egy devergo cipő kombó mennyibe fáj, , de az biztosan menő, de a shellys bakancsom, a bőrgatyám és a 7/8 os bőrkabáttom így egyben kb 160 rongy volt...szerintem az már nem annyira igénytelen...max nem mindenkinek tetszik...
2012. jan. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejönnek.

Attól, hogy valaki rocker, még nem kell igénytelennek lenni. Ha hosszú hajad van, ne legyél lusta, mosd a hajad rendszeresen, mert gusztustalan a zsírtól tocsogó haj. Ne légy izzadságszagú, "emberszagú", használj parfümöt (igenis ez férfias!), a ruháid legyenek tiszták... de remélem ez nálad alap. Legyél magadra és a környezetedre is igényes! Attól, hogy rocker vagy, még nem kell piaszagúnak, büdösnek, igénytelennek lenni...

Párom is rocker srác (24é), mindig igényes volt magára, jó illatú volt és csak úgy ájuldoztam utána.


Üdv, egy rocker lány 22/L

2012. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!