Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar szeretkezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szeretkezni velem a párom?

Figyelt kérdés
19 évesek vagyunk mindketten. Több mint 3 éve vagyunk együtt és eddig csak 1x történt meg! Azt mondja ő nem igényli annyira!Én viszont igen, de nem kapom meg amit akarok? Ez miért van?
2009. máj. 25. 11:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ne mar h 3 ev alatt csak egyszer????? nem lehet h szorong vmitol, pl. h nem fog majd jol teljesiteni?
2009. máj. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De komolyan, csak 1x! Ráadásul ő a pasi, neki kellene jobban igényelni!Azt mondja fél,hogy "baleset" történik azaz teherbe esek!Szerintem megfelelő odafigyeléssel elkerülhető.
2009. máj. 25. 12:18
 3/23 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány?? mert ha fiú vagy, arra is gondolhatsz hogy nagyon fájt a párodnak az elsö szeretkezés. azt megkéne neki mondanod, hogy ha állandóan nagy szüneteket tart, akkor mindig fájni fog neki a szeretkezés. mert a hüvelye mindig összemegy.
2009. máj. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ja igen, meg az első sem tartott 2 percnél tovább.Én ezen meglepődtem, és ő azt mondta hogy szégyeli magát! Pedig meg szoktam nyugtatni,hogy bárkivel előfordulhat! Majd a következő jobb lesz, de amikor felvetem az ötletet azt mondja, hogy nem tudom és ilyenkor jön a terelés.
2009. máj. 25. 12:20
 5/23 anonim ***** válasza:

szóval lány vagy!


nem megfelelöen kell odafigyelni, hanem szépen gumit vagy fog.gátlót használni!! és az amit mondd nagyon rossz indok. ezt még egy 10 éves sem veszi be. valami nagyob dolog lehet a háttérben.

2009. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

ááá nem normális dolog ez!

beszéld meg vele, hogy pl. gyógyszert szedsz, vagy ha nem akkor íratsz, és ha még akkor sem, akkor sajnos nem szerelmes beléd, csak haver vagy neki, akivel el lehet ütni az időt.8 éve vagyok férjnél, és a férjem a mai napig igényli a szexet, van, hogy túl sokszor is, és hárítanom kell.

beszéld meg vele.

2009. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, igazából nem bánom ha fáj csak gyerünk már!
2009. máj. 25. 12:21
 8/23 anonim ***** válasza:

a párod volt már lánnyal életében. mert ha nem akkor az nagyon is természetetes hogy ilyen hamar megy el.


gyakorlat teszi a mestert

2009. máj. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
A védekezés természetes, anélkül nem is mennék bele! A megfelelő odafigyelés alatt a védekezést értettem! De tudom,hogy szeret! Olyan tanácstalan vagyok!
2009. máj. 25. 12:22
 10/23 anonim ***** válasza:
ne raboljátok feleslegesen egymás idejét. van, hogy felnőtt férfiaknak sem tart az első menet 2 percnél tovább, dehát kis pihi után jöhet a következő, és a következő, meg persze az orál, ujjazás, simogatás, stb.
2009. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!