Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tettszik egy lány, de azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tettszik egy lány, de azt mondta legyünk csak barátok. Mit tehetek? Bővebben lent 15F

Figyelt kérdés
Ujj suli, ujj osztály, év elején gólyatábor után elmondtam neki h tetszik meg h szeretem, de azt mondta legyünk csak barátok :( most megint jóban vagyunk egyre jobban megismerem, és úgy érzem kezd kialakulni valami, de nem tudom ,hogy csak azért érzem-e ezt mert nagyon szeretem, vagy mert tényleg így van, persze tudnék vele beszélgetni erről is de félek ,hogy megint ugyanazt a választ kapom, és nem szeretném elsietni a dolgot. Szerintetek mit tudok tenni, hogy még jobban megkedveljen? (ő 14, és tanév elején a gólyatáborban ismertem meg, osztály társ)
2012. jan. 12. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél a barátja.
2012. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez a friendzone :D

amúgy szerintem meglátta a helyesírásod! tetszik, új..

2012. jan. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
legyetek csak dugó pajtik!
2012. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elárulok neked egy titkot. Ha egy lány azt mondja legyünk barátok, az azt jelenti, hogy szeret csak még időre van szüksége.
2012. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ájron ***** válasza:
Ahogy én tapasztaltam, a legyünk barátok után te leszel a főellenség. No persze nem mindig. viszont utána a kapcsolatra esély sincs. A "legyünk barátok" csaj nyelven annyit tesz " na ezt mos b**tad el de nagyon."
2012. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!