Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeretik a szólóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a szólóban élők, hogy egyedül vannak?

Figyelt kérdés

Mert ez úgy is csak 1 átmeneti állapot, nem kellene inkább kiélvezni, és az előnyét nézni a helyzetnek?

Én imádom ha a magam ura lehetek, és nekem nehezemre esik, hogy valakihez alkalmazkodjam, de megteszem ha szeretem.

Nem értem, ha valaki egyedül van, miért kell magányosnak is lennie? A 2 nem függ össze szerintem.

És miért függenek olyan sokan a másik embertől? Úgy értem, ha szakítanak valakivel, akkor saját magukat 'senkinek' érzik, nem kéne ennyire függni a társunktól. Ez nem azt jelenti, hogy saját magával nincs kibékülve?


Szóval, a szingli csajok, pasik miért nem képesek élvezni ezt az állapotot?


2012. jan. 14. 19:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én pl azért, mert nálam nem átmeneti állapot, hanem örök.
2012. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 B.angel ***** válasza:
39%

Mert társas lények vagyunk?

És különben is. Általánosítás... Attól is függ ki mennyi ideje van egyedül. Pár hónap esetleg egy-két év.. de valakinek még sose volt párja, jó hogy magányos.

2012. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem. Nekem jobban tetszik az egyedüllét, mint a társas életforma.
2012. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már úgy megszoktam hogy egyedül vagyok hogy senkit nem tűrök meg magam mellett.
2012. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Társas lény, azt tudtam, de itt nem egy egész életnyi egyedüllétről kérdeztem ha nem tűnt fel.
2012. jan. 14. 19:11
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem a szex hiányzik, de a kapcsolat nem hiszem. Ha a szex része megoldódna, akkor nem feltétlenül vágynék társra.
2012. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mert még sohasem volt barátom, mindig fájdalmat okoztak, és ez az állapot már tart 4 éve:(
2012. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem a szex és a szerelem is hiányzik, én mindig ezt szeretném megélni, enélkül nem teljes az életem.
2012. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 GomalFace ***** válasza:
100%

A kérdésedre a válasz:

Mert úgy érezzük, nem kellünk senkinek.

Manapság, ha nem nézel ki közel tökéletesnek, esélyed sincs.

Mindenki felszínessé vált.

17f

2012. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tényleg a szex a lényeg. Nagyvárosi meleg férfiként alkalmi szexet bármikor találok, úgyhogy egyáltalán nem zavar, hogy egyedül vagyok :)
2012. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!