Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi kell ahhoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi kell ahhoz, hogy egy jól működő kapcsolatot ott hagyjatok valaki másért?

Figyelt kérdés

Tényleg olyan kapcsolatot képzeljetek el, ahol szeretitek a párotokat, igazából nincs semmi probléma, jól megvagytok... Mégis mi kell ahhoz, hogy valakiért elhagyjátok azt az embert, akivel előtte úgy éreztétek, hogy le tudjátok élni az életeteket? Csak egy kis fellángolás elég ehhez?

Hangsúlyoznám, nem rólam van szó, csak sok ilyen van a környezetemben, és nagyon furcsának találom.... néhányan az esküvőt tervezték, erre jött egy ilyen dolog... érdekes. Voltatok már ilyen helyzetben?


2012. jan. 17. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

akkor ezek szerint nem szerették igazán egymást(csak már beletörődtek egymásba), csak úgy érezték, hogy muszáj összeházasodniuk, mert nem halad semerre a kapcsolatuk, és ezzel tovább tudnák lendíteni, aztán megijedtek, és az első adandó alkalommal leléptek.

legalábbis a többségnél ez a probléma

2012. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Macs1209 ***** válasza:

Semmiért !! Egy kapcsolatnak csak akkor vetünk véget,

ha nem működik. Addig mintha más nő (mint nő) nem is

létezne...

2012. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ez így hülyeség!


Valami hibának bibinek lennie kell a kapcsolatban amiért otthagyom.

2012. jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Számomra ha 1 tényleg olyan kapcsolatot veszek alapul, ahol maximálisan szeretem a lányt, nem tesz olyat amiben csalódhatnék ( itt nem apróságokra gondolok, mert mindenki ember ), én személy szerint nem foglalkoznék más nőkkel, mert tudnám hogy ott van ő nekem. Bizonytalanért feladni kár!

Azonban sokszor van olyan dolog amiről nem is szeretnek beszélni (megcsalás).....


Az a kapcsolat, ami így ér véget, nem az igazi, ugyhogy nem is baj hogy nem házasodnak össze ez a véleményem.....

Hozzáteszem, velem sem volt még olyan ami tökéletes lett volna, így nem tudhatom milyen is, de elképzeléseim vannak rola, az viszont biztos hogy nem mindenkinek adatik meg életében lehet akár 150 nöje v pasija életében!

2012. jan. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Semmi. Ha a kapcsolat valóban jól működik, nem jutok el egy másik pasival addig, hogy fellángolást érezhessek. Ha pedig hagyom odáig jutni a dolgokat, akkor a kapcsolattal van valami baj.
2012. jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ismertem 2 ilyen párt is, ahol az esküvő hirtelen le lett fújva

vagyok olyan "szerencsés" hogy a párok 1-1 tagja bizalmába avatott

az első esetben a lány mondta el, hogy lebukott a pasi, valami társkeresőn regizett, állítólag csak kíváncsiságból, de úgy volt vele a csajszi, hogy akkor menjen a francba, kíváncsiskodjon más mellett

a második párnál a fiú mesélte, hogy a nő kiakadt, hogy nem vállalhatja az esküvőt, mert mindketten minimálbért keresnek, albérletben élnek, kajára alig van pénzük, így felelőtlenség lenne gyereket vállalni, mert mindhárman éhenhalnának, márpedig ő mielőbb gyereket szeretne...


hát ez van

2012. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

De nem hülyeség! :)

Akkor írok egy konkrét példát, például ismertem egy párt, bárki azt mondta volna szerintem ránézésre is, hogy imádják egymást, de én ismertem is őket, szóval ez nem csak a látszat volt.

Aztán a srác megismert egy lányt, soha semmi nem volt köztük, mégis elhagyta érte a barátnőjét, mert beleszeretett. Ez számomra hihetetlen, hisz a másik lányt alig ismerte, de nem akart nála addig próbálkozni, amíg együtt van a barátnőjével...

De ez csak egy példa, vannak még ilyenek...

2012. jan. 17. 12:25
 8/14 Macs1209 ***** válasza:

#6: Második párnál nem lehetett volna, ha hazaköltöznek

valakinek a szüleihez? Mert akkor talán több pénz maradt

volna, és lehetett volna baba. Esküvő/lagzi meg nem kell

hatalmas, lehet pár10 fős is.

2012. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor az említett srác nem volt szerelmes a barátnőjébe.
2012. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha szakított a barátnőjével, akkor valami hiányzott belőle, és a kapcsolatból neki, amit megtalált a másik csajban. Ergo, tuti nem volt szerelmes, és nem is egy jólműködő kapcsolatról beszélünk. Az hogy mi a látszat, az nagyon sokban különbözhet attól, hogy mi megy a négy fal között, amikor más nincs ott. Nem tudhatod biztosra, hogy mi játszódott le abban a kapcsolatban, vagy esetleg melyik, mennyire játszotta meg magát a tökéletes kapcsolatban. Mondjuk a példából kiindulva tuti a csávónak nem felelt meg minden, mivel ő lépett ki belőle. Az hogy ezt ők miként rendezték (a problémákat) nem tudom, de olyan nincs egyébként sem, hogy minden tökéletes, csak törekedni kell egy kapcsolatban arra, hogy minél surlódásmentesebben alakuljanak a dolgok, ha problémája van az egyiknek akkor azt meg lehessen beszélni.


Én 9 éve vagyok együtt a párommal, nem tudnék olyan indokot mondani ami miatt ott hagynám csakmert megismerkedek egy általam alig ismert pasival.

Szóval, ha minden jól működik akkor kizárt szerintem, hogy egy bizonytalan kapcsolatba kilépjen az egyik fél. Ott már a kiutat kereste amúgy is.


28/n

2012. jan. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!