Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy valaki kb.25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki kb.25 éves koráig nem volt szerencsés a párkapcsolatban, szerelemben, aztán idővel minden változott jó irányba?

Figyelt kérdés

A velem egykorú lányok már boldog párkapcsolatban élnek. Oké nem mindenki, de a többség mégis. Én meg csak vagyok és semmi :( Nyitott vagyok, próbálok ismerkedni, de esélytelennek tűnik...eddig akikkel találkoztam csak át akartak verni, normális kapcsolatot senki nem akart létesíteni velem. Egy komoly kapcsolatom volt, de annak is vége...

Nem szeretnék örökre egyedül maradni.


24/L


2012. jan. 19. 18:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

kell lennie.

én is ebbe a cipőbe járok :S

2012. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

óóó ne aggódj.


Nekünk van egy társaságunk, és sok ismerősöm is van.


mi 23-29 éves korosztály vagyunk itt van 6 lány és 2 fiú. Ők a legközelebbi ismerőseim/barátaim.


Egyikünk sincs még elkötelezve, se eljegyezve. Nekünk is jöttek mentek a kapcsolataink, van aki kapcsolatban van köztünk de a java nincs.

bulizgatunk összejövetelek vannak, ÉLÜNK :)


egyikünk sem gondolkodott még sem házasságon sem gyereken h kéne....


persze egydül nem jó lenni! Barátaid nincsenek?

2012. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

:/Együttérzek. Bár én 22 vagyok, de én borítékolni merem magamnak h minimum eddig egyedül maradok, sőt..

Én sem tudok vele mit csinálni, néha van olyan érzésem nekem is h egyedül halok meg, bár nem vagyok csúnya lány, mégis egyedül érzem sokszor magam.:/

2012. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én 27 vagyok, és 1,5 év volt a leghosszabb. Az itteni visszajelzésekhez viszonyítva azt hiszem mondhatom, hogy sok pasim volt, de pár hónap után véget értek. Kezdem elveszteni a reményt, de nem adom fel. Egyszer biztos összejön.
2012. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nagyon kevés barátom van. Olyan, akire igazán számíthatok nincsen sajnos :(
2012. jan. 19. 18:49
 6/18 anonim ***** válasza:

amúgy meg nagyon sok az egyedülálló 20-30 éves korosztályban!


szóval nem mindenki foglalt, mert ha kötelező lenne lekötnie az embernek magát 30éves koráig, akkor sok ember örökre egyedül maradna?

2012. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az ittenit úgy értem, hogy sokan hozzámennek a 3. meg 4. pasijukhoz. Hát azokon már nagyon régen túl vagyok.
2012. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

2. vok.


próbálsz egyébként ismerkedni persze fiúkkal? akár szórakozóhelyen vagy üzletekben, vagy akár neten?


Nem fogsz egyedül maradni nyugi!

2012. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
elég ezt az oldalt olvasni egy napig és rájössz h nagyon sok egyedülálló ember van a te korosztályodban. :)
2012. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást :)


Próbálok ismerkedni, de egyszerűen nem jön össze.

Eddigi tapasztalatok alapján a férfiak vagy levegőnek néznek, vagy pedig csupán ki akarnak használni...lehet, hogy ez csak véletlen nem tudom.

2012. jan. 19. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!