Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bűntudatkeltés, jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudatkeltés, jó ötlet?

Figyelt kérdés

Párommal lassan egy éve együtt vagyunk. Eleinte tökéletes volt, de egy ideje eléggé háttérbe szorított.

A fontossági listán már csak jó, ha a 3. helyet elérem.

Első neki a munka, ami még jó is lenne, de túlzásba viszi. Egy városban lakunk, de jó ha hetente látom 2-3 órára. Tegnap találkoztunk kemény 4 órára. Kicsit ki is borultam, soha nem sírtam még előtte, de tegnap igen. Elegem lett mindenből. Hogy az egész kapcsolatért csak én küzdök. Én úgy próbálok mindent csinálni, hogy neki jó legyen, ő meg semmit nem tesz kettőnkért, a kapcsolatunkért. Tegnap mondta, hogy elég irónikus, hogy velem akar mindig lenni, közben meg szinte soha nincs velem, de ő ez ellen nem tud mit tenni. Na ez megint betett. Igenis tudna mit tenni ellene, mondjuk nem kéne minden hülyeséget elvállalnia. A munkatársai is ugyan úgy dolgoznak pluszba, de nem ennyit.

Azt mondta tegnap, hogy ma többször is fel fog hívni, hogy hallja a hangom. Nos eddig lassan 5 óra és még csak egy sms-t sem írt. Tudja jól, hogy apukámmal élek, ő pedig már 6kor bőven alszik és sajnos a falak szinte papírból vannak. Nem lehet normálisan beszélni telefonon, mert apu egyből lecsesz. Öregedig sajnos.

Nos eszembe jutott, hogy írok neki egy sms-t,h megértem,hogy nagyon elfoglalt volt ma is és valószínű ezért nem ért rá egy "Élek." sms-re sem. De most már ne keressen, mert pihenni akarok.

Tudooooom, gyerekes, de na. Legyen már egy kis bűntudata. Mert a tegnapi nap folyamán se láttam rajta semmi megbánást...


2012. jan. 21. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hmm ez ismerös.énis igy voltam a barátnömmel sajnos és a vége szakitás lett ,a sok munka miatt.
2012. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha kötelező a sok munka, akkor meg lehet érteni. De neki nem lenne az.
2012. jan. 21. 16:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem se volt kötelezöa sok munka csak a pénz az jól jön,és sajnos hiába a sok pénz ha ez a kapcsolat rovására megy.
2012. jan. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Normál mennyiségű munkával is eléggé jól keres.

Bezzeg amikor én akartam munkát keresni suli mellett eléggé leteremtett, hogy akkor nem is leszünk együtt mert nem fogok ráérni. És az neki rossz lesz. Ezért nem kerestem munkát. Most ő meg ugyan azt csinálja. Mikor a menhelybe mentem önkéntesnek HETI HÁROM alkalommal, mindig arra fogta,hogy azért nem tudunk találkozni, mert mindig a menhelyen vagyok.

2012. jan. 21. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy az igazi probléma az,hogy túl sok a szabadidőd és ilyenkor nekiállsz búslakodni? Igenis van olyan munka mikor nem érsz rá csevegni. Egyébként mennyi ideje vagytok együtt? Hány évesek vagytok? Miért nem költöztetek még össze?( akkor is ugyan ez lesz csak este találkoztok)
2012. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A bűntudatkeltés ha nem jogos akkor lelki terrornak minősül.


A srác mellett nem leszel boldog. Válts!

2012. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!