Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a leszbikus nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nytta kérdése:

Mit gondoltok a leszbikus nők gyermekvállalásáról?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen hatással lesz a gyerekre a későbbiekben, hogy 2 nő nevelte fel, hogy a családjában két nő szereti egymást, lelkileg hogy hat ez majd rá, ha pl. majd serdülő lesz? Ti vállalnátok a leszbikus szüleiteket? Kicsit éljétek bele magatokat a témába, és osszátok meg a gondolataitokat!
2012. jan. 23. 22:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%
Beteg-e vagy?
2012. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
7%

És akit két férfi nevel fel? Azokkal mi van? Ha már itt tartunk.

Amúgy ez nem fórum!

2012. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudok ezzel kapcsolatos vizsgálatról. Azt azonban vedd figyelembe, hogy a közhiedelemmel ellentétben az egy szülős család sem okoz lelki torzulatokat.


Figyelembe véve a családok mostani helyzetét, szerintem már azt is értékelni kell, ha a gyerek olyan helyen nő fel, ahol a szülei békében, szeretetben élnek és nevelik. Függetlenül a nemüktől.

2012. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 nielindi ***** válasza:
63%

szerintem nem egészséges, ha egy gyerket egy nemű szülők nevelnek, tök mindegy, h férfiak vagy nők. ha 2 nő neveli, sosem lesz előtte apa-kép, ha 2 pasi, akkor anya nem lesz.

itt képbe jöhet az, h elvált szülők gyerekének milyen lenni, ilyenkor is kimarad az egyik fél, mint nevelő szülő. ez hülyeség, elváltak a szüleim születésem után nem sokkal, mégis tudom, h egy gyereknek egy APÁRA és egy ANYÁRA van szüksége, még akkor is, ha az egyik nem teheti meg, h minden nap látja, de mégis ott van.

2012. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy egy leszbikus pár szeretetben nevelné fel a gyerekét, de azt ne mondja senki, hogy nem lesz hatással rá. Elég, ha a gyerek is a saját neméhez fog vonzódni. Meg a társai lenézik, kicsúfolják, ez biztos megviselné lelkileg.
2012. jan. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nem támogatom. Biztos hogy hatással van a gyerekre, és azt nem tudom elfogadni hogy egy olyan beállítottságot (melegség) fog a gyerek normálisnak tartani, ami ha más nem a fajfenntartás szempontjából nem valami hasznos.


Ez az egyetlen bajom a melegekkel: a következő generációra gyakorolt hatásuk. Tőlem egyébként ott kupakolnak, sétálnak és parádéznak ahol akarnak, nem az én dolgom.

2012. jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem teljesen egészséges ez sem, a gyereknek apa-modell is kell,hogy tudja, mi a férfi és a női dolgok közt a külömbség, ahogy mi a "normális" ,hogy egészséges világnézet alakuljon ki benne,de az szerintem sokkal rosszabb egy gyereknek, ha a hetero szülei veszekednek, akár veri az apja az annyát, nem kap nevelést, csak etetik,nem hallgatják meg a problémáit,verik.ezek sokkal rosszabbak, mint ha egy homo és nem hetero pár neveli a szerencsétlen gyereket,úgyhogy biztos nem a legjobb a gyereknek, de a magyar háztartások több mint felében a fent említett hetero életvitelű "család" van, ami egyre csak rosszabb lesz.Úgyhogy azt gondolom, hogy inkább kerüljön egy kisgyerek egy lezbi párhoz, akik szeretik, mint egy olyanhoz, akik csak szenvedést okoznak a gyereknek
2012. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Iskolában:megkérjük a gyerekek apukáját,hogy jöjjenek el.

"anyu,mindenki az apukájával volt a meccsen!!" "engem ki fog megtanítani focizni?" -lásd a gyerek érdekeit.

2012. jan. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Minimum az egyiküknek semmi bilógiai kötődése nem lesz a gyerekhez.
2012. jan. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Hát jó hatással biztosan nem lesz- max annyival, hogy toleránsabb lesz a homokkal szemben(de ugye nem az a cél, hogy egy homo-pártoló hadsereget neveljetek ki).

A gyereket csúfolni fogják, nem lesz előtte egy apa akire felnézhet, a szexuális orientációját is befolyásolja és nem hiszem, hogy két leszbikus nő normálisan fel tudná világosítani a mondjuk hetero lányát a szexualitásról mikor ódzkodnak a hetero kapcsolatoktól.

2012. jan. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!