Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook profil hirtelen megváltoztatása? Titkos délutáni és késő estig tartó kiruccanás után?

Figyelt kérdés

A párom bejelentette tegnap előtt hogy nem tudunk találkozni mert hirtelen közbe jött neki valami és be kell menni a városba és csak későn ér haza...azt mondta hogy ha hazaér akkor ír egy sms-t...megnéztem a facebook adatlapját és teljesen elrejtette minden állapotát azt is hogy kapcsolatban van..mind erre éjfélkor volt ideje miután haza ért..miért pont a délutáni kiruccanás után?eddig miért nem zavarta?félre ne értsetek nem fb-én éljük az életünket de kicsit fura számomra..még aznap este felhívtam és azt a magyarázatot adta ami elég hülye duma szerintem hogy a barátnőjét mindig zaklatta valaki és mindig a képe alá írtak,ezért úgy döntött hogy ő is elrejti a dolgokat..de persze a kapcsolatban azt nem hagyta úgy...amikor rákérdeztem ezt a barátnős hülye dumát adta be...és hallottam a hangján hogy valami nem stimmel és még ő sem hiszi el magának...azt mondta ne lássak bele semmit a dologba..hát nem tudom elég fura..

normális és intelligens válaszokat kérnék ha lehet!köszönöm!


2012. jan. 28. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szánalmas ez a facebook-mánia, meg az, hogy emberek képesek ezzel komolyabban foglalkozni.
2012. jan. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom rengetegen fogják most írni, hogy a facebook nem jelent semmit. Ez így nem teljesen igaz, hiszen jelen esetben igenis árulkodó jel lehet. A negatív irányba történő változás, mely most is fennáll nem túl előnyös. Szerintem nem mond igazat a srác, persze ez nem jelenti azt, hogy valami barátnőellenes/barátellenes (nem tudom, hogy fiú, vagy lány vagy-e) cselekedetet követett el, mindenesetre szerintem is sántít a magyarázata. Továbbá, ha magamból indulok ki, ehhez hasonló dolgot csak akkor tennék, ha valami "sumákolás" zajlik a háttérben, vagy, ha előtte normálisan megbeszéltem volna az épp aktuális párommal...ha lenne :D De, nálad úgy tűnik, hogy inkább az első eset áll fenn. Jobb lesz vigyázni : )


23/F

2012. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én barátom se rakta ki a személyes adatait, se családi státusz, de ő azelőtt is ilyen titkolózós és paranoiás volt, hogy mi összejöttünk volna, szóval te palidra elég hirtelen tört rá ez a dolog. Lehet, hogy nem másik nő van a dologban, de azért elég gyanús.

Én egy kicsit megfigyelném a következő napokban, nem azért mert "fb mánia", hanem mert tényleg fura a viselkedése.

2012. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ma 11:36


igen nem ezzel van baj hogy megváltoztatta,hanem azzal hogy ilyen hirtelen és pontban éjfélkor amikor haza ért amikor délután elment...és elég fura magyarázatot adott rá hogy miért...szóval elég hihetetlen a dolog...mert azt mondom elrejti a dolgokat azt megértem de az hogy kapcsolatban van azt nyugodtan ott hagyhatta volna,mintha titkolná valaki előtt a családi állapotát..

2012. jan. 28. 11:44
 5/5 omba ***** válasza:

Akár a fész, akár nem, figyelmedbe ajánlanám Newton első törvényét:

"Minden test megmarad a nyugalom(vagy az egyenes vonalú egyenletes mozgás) állapotában, míg más testek hatása mozgásállapotának megváltoztatására nem készteti."


Szerintem jól gondolod, hogy történt, történik valami, mert ugyan minek változtatná meg valaki a profilját, főként épp a kapcsolat jellegű kérdésnél?

2012. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!