Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első szerelem sosem múlik el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelem sosem múlik el?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 14 éves koromban kezdődött és 6 évig tartott. Sosem volt köztünk kapcsolat, szégyellősek voltunk, néha csókolóztunk de csak a húzd meg-ereszd meg játék folyt éveken keresztül. 19 éves korom óta kommoly barátom van, akivel el tudnám képzelni az életem és jó ideje építgetjük is ezt a közös életet, összeköltözés is folyamatban van. Mégsem tudok megszabadulni ettől az előző fiútól. Ha épp elfelejteném, mert már nem beszéltünk xy hete, hónapja, rittig hogy ő megkeres, és megint be vagyok zsongva. Szeretem a barátomat, nem szakítanék vele semmiért és senkiért, de ez ördögi kör. Sosem fogok olyan elsöprő szerelmet érezni iránta, mint az első szerelmem iránt, de az első szerelmemmel pedig képtelen lennék elképzelni egy párkapcsolatot, viszont felkavar bármikor meglátom. Legkönnyebb elkerülni lenne, de közös a baráti körünk. Valakinek vannak hasonló tapasztalatai?
2012. jan. 30. 14:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Első szerelemből én öt után ábrándultam ki. Nehéz kör volt, de a viszonzatlan dolog miatt igen erősen dolgoztam rajta, és szerencsére sikerült.

Szóval semmi sem lehetetlen.

2012. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%

Párszor én is voltam így, hogy megláttam egy lányt, beindult bennem vmi, de tudtam h nagyon nem illünk össze, többször megszopattam magam, aztán beláttam hogy az összes ilyen kapcsolatom jobb lezárni. Megkéred, hogy ne beszéljetek és Te sem keresed. Egy idő után elfelejted.

A kapcsolatod többet ér.

2012. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
de, mert akkor nem lenne második és felesleges lenne kiemelni az elsőt
2012. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Még első se volt. Fogalmam sincs.
2012. jan. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Az igaz szerelem sose múlik el, max elhalványul. Persze lehet hazudni magunknak, de azzal csak magunkat csapjuk be.
2012. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%

Az igazi szerelmek mindig benned maradnak. Nekem sok "imádottam" volt, van, aki nem is tud róla. :( Mai napig eszembe szoktak jutni. Persze nem úgy, mint régen, de azért megfordul a fejembe, hogy "mi lett volna, ha".


24/n

2012. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
én nem vagyok már szerelmes, mindenféle zavarbajövetel nélkül megkérdezem hogy hogy áll a lányokkal, és az sem zavarna, ha lenne barátnője neki is. egyszerűen csak a részem, mert úgy nőttem föl hogy az életem része, és a legszebb emlékeimet neki köszönhetem, és ezért örökké hálás leszek neki. ezzel nincs is semmi gond úgy érzem, ha távol lennénk egymástól csak egy szép emlék lenne, a dolgot az bonyolítja hogy mi viszonylag sokszor találkozunk a közös baráti kör miatt, amit nem tudunk kiküszöbölni. és visszafelé is érzem ezt a részéről, meg amúgy is, naivan hiszem hogy ezek a dolgok párosával járnak.
2012. jan. 30. 14:37
 8/21 anonim ***** válasza:

Igazából azt az űrt amit ő töltött ki a lelkedben nem tudja más pótolni. Az itt a kérdés hogy az az űr amit ő kitöltött valóban a másik feled volt?

Meg kell békélned a múltaddal és ezt leginkább úgy teszed legjobban, ha lezárod személyesen vele, azonban folytatnátok hogy ne kelljen elszakadni se mert az sohasem megoldás ,ha elmenekülsz a múlt elől.

Ismerek hasonló helyzetet: 2 személy egyikül nagyon jó ismerősöm szerettek együtt lenni párkapcsolatba is voltak ,de mivel egyikük sem tudott elköteleződni egyszerűen hiányzott a kapcsolatukból a határozottság. Ebből is látszik hogy ha 2 személy szereti egymást nem feltétlen tudják egymást kiegészíteni és csak tovább ássák az érzelmi vermet ha folytatják ezt a fajta románcot ami későbbiekben kihathat egész életükre ez a "se veled se nélküled" szindróma.

Inkább a jelenlegi pároddal mélyítsd el az érzelmeidet ,ha valóban ő a másik feled és elengeded a volt barátodat boldog életed lesz mellette.

2012. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%

4-es vagyok!


Miért pontoztatok le? Azért mert még soha életemben nem voltam szerelmes? Kedvesek vagytok.

2012. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%

"Miért pontoztatok le? Azért mert még soha életemben nem voltam szerelmes? Kedvesek vagytok."


Nem én voltam, de szerintem azért, mert nem hasznos a válaszod. Nem erről szólt a kérdés. :)

2012. jan. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!