Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért barátkozik egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért barátkozik egy pasi olyan nővel, akiről tudja, hogy szerelmes belé, de akivel nem akar kapcsolatot és nem akarja lefektetni sem?

Figyelt kérdés

Nemrégiben közelebb kerültünk egymáshoz egy pasival, akivel régóta ismerjük egymást. Beindult a kémia, sms-ben flörtölgetés, együtt kávézgatás, minden, aztán egy idő után azt vettem észre, hogy nagyon visszavett a lelkesedéséből. Vagyok olyan, hogy megkérdezzem, mi ennek az oka, és el is mondta, hogy van egy kapcsolata (ez nem volt titok, tudtam régóta), ami nem tökéletes, de esélyt akar adni neki és mi már túl messzire mentünk, ezért inkább visszavett. Ezt meg is értettem és még becsülöm is érte, de sajnos más miatt továbbra is tartanunk kellett a kapcsolatot és a bizalmas viszony megmaradt. Nem flörtölgettünk, de nagyon sokat beszélgettünk és mondogatta is, hogy emberileg értékesnek tart, de közben meg az is egyértelmű, hogy pengeélen táncolunk, mert továbbra sem vagyok közömbös számára. Én rendesen bele is zúgtam és egyszer ki is szedte belőlem, hogy mit érzek iránta. Ő viszont ugyanazt mondja, hogy nem akarja megcsalni a párját, pedig nagyon kíván. Szerettem volna megszakítani vele minden kapcsolatot (már amennyire lehet, mert teljesen sajnos nem tudnám, van sok közös munkánk), de szinte könyörgött, hogy ne tegyem.

Mi a csudát akarhat? Miért jó ez neki, ha tudja, hogy szeretem és szenvedek, és ő nem tudja viszonozni az érzéseimet és még csak megd*gni sem akar? (Mert tudom, hogy mindenki ezzel jön majd, hogy meg akar d*gni, de hát ha egyszer nem akar!)


2012. febr. 1. 12:05
 1/7 Gergo_30F ***** válasza:
100%
talán te vagy a tartalék, ha befuccsolna a mostani kapcsolata...
2012. febr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elrakott tartalékba, ha gáz lenne a mostani asszonnyal, akkor ne kelljen sokat új után keresni.

+ veled tölti fel az egóját

2012. febr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hallottam már pasiktól ezt a tartalék dolgot, de őszintén szólva nem nagyon értem. Tényleg azt hiszi egy pasi, hogy én várok rá az idők végezetéig? Mert azt is tudja, hogy azért én közben keresgélek, szóval nyitok mások felé is, mert nem látom jövőjét ennek a kapcsolatnak és szeretnék kimászni belőle. Ez pl. nem zavarja?
2012. febr. 1. 12:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak tipp, de lehet, hogy élvezi a társaságodat, és szeret veled beszélgetni, veled lenni.
2012. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is ezt mondanám, hogy azért tetszel neki, csak annyira nyilván nem, hogy a párját elhagyja, de lehet nem alakulnak túl jól a dolgaik, vagy csak úgy bármi történhet, amiért szétmennek, és akkor te majd ott leszel.

Biztos tudja, hogy nem vársz az idők végezetéig, de most őszintén, szakítana a barátnőjével, te egyből hagynád, hogy legyen valami. (nem úgy értem az egybőlt, hogy egyből irány az ágy, de azért biztos nem utasítanád el a közeledését)

És amíg látja rajtad, hogy komolyak az érzéseid, addig simán tekinthet tartaléknak, mert úgyis tudja, hogy nyert ügye van.

Az meg azért nem zavarja, hogy keresgélsz mást is, mert mint írtam már, a barátnőjéhez jobban kötődik, ő nem szerelmes beléd gondolom, mert akkor már együtt lennétek, így csak egy lehetőség vagy számára, ami ha elúszott, hát ez van.

Én is voltam ilyen helyzetben, tudom miről beszélek. :)

2012. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1: tényleg annyira bírja a társaságod, hogy hiányoznál

2: talonban tart, hogy, ha mégis tönkremegy a kapcsolata, akkor ott legyél


Ha tényleg meg akarja menteni a kapcsolatát, akkor meg KELL szakítania a kapcsolatot veled (egyelőre). Minden egyes veszekedés a csajával, egy lépéssel közelebb rúgja hozzád, ezt így nem lehet csinálni. Ennek a lóf*sznak a másik végét éreztem nem is olyan rég, és nagyon nem volt f*sza. A párom tényleg csak barátnak őrizte a harmadikat - kérésem ellenére - mégis sikeresen egymásba habarodtak. Míg én az igazamért és a kapcsolatomért küzdöttem véres veszekedéseket generálva, addig a másik fazon borzasztó megértő és kedves volt: nekem meg így két ellenfél jutott egyszerre. Állj elé, ha döntött, akkor tudja meg, ez ezzel jár. Nem fair dolog, másokat kínozni a tötyörgéssel. És ez szerintem neked is megszívlelendő, mert amikor nem vagy tiltott gyümölcs, már lehet, nem leszel annyira izgalmas, és akkor már húzza haza a lelkiismerete az exhez, nem hiszem, hogy megéri neked ebben reménykedni. Megjegyzem, ezután szoktak az emberek eleve bizalmatlanul állni a párjukhoz; gondolj bele, meg tudsz majd benne bízni, ha téged is egy másik csajért hagyott el? Majd azzal nyugtatod magad, hogy "de hát az ő kapcsolatuk már eleve rossz volt", de nem fogsz az első mélypontotoknál arra gondolni, hogy az előző csajnál is így indulhatott? Képlékeny a talaj, nagyon ritka a pozitív végkifejlet a harmadik szemszögéből. A javaslatom: tipli, míg nem sérülsz jobban!

2012. febr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A férfiak szeretik a háremet meg a négyet.

Mit vársz tőle, hogy kergessen el?

2012. febr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!