Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet tudni, h egy férfi őszintén szívből szeret?

Figyelt kérdés

ha még nem vagyunk együtt,és ráadásul nem is mondja ki...de mégis miből lehet megállapítani,h igazán szeret?

komoly válaszokat kérek! Köszönöm!


2012. febr. 4. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
mélyen a szemedbe néz. Keresi a szavakat, megpróbál meg-megérinteni... ilyen nyálas b*ziságokból tudható... aki ennyire töketlen, hogy nem mondja ki attól felesleges csodát várni...
2012. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is időt akar veled eltölteni, amikor nem a szexről van szó.
2012. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Abból hogy érzed.

Vagy nem?

2012. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Macs1209 ***** válasza:
89%
Nem töketlen, ha nem mondja ki :) Én sem mondom szinte soha, mert nálam "megérzi" a nő, hogy szeretem. Mondani lehet bármit, de ha érzed a másik szerelmét, az az igazi.
2012. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első: ezt nagyon könnyű megjátszani és attól h nincs kimondva szeretheti!
2012. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem ártana megkülönbztetni, hogy szeret vagy szeretethiánya vagy és ezt te pótolod, mert ha valaki folyton rajtad lóg, az nem szeretet, hanem annak gondjai vannak a saját életében, az, hogy őszintén szeret-e a tettekben mutatkozik meg, az, hogy nem mondja ki, még jelentheti, hogy tényleg szeret, viszont olyan is van, hogy kimondja és le se sz.r közben, szóval szerintem nem a szavakon kellene lovagolni, ugyanis teljesen mindegy, hogy kimondja-e, ha közben nem érez semmit/vagy érez valamit.
2012. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy valaki már előttem is írta: abból tudod, hogy akkor is lelkes, amikor épp nincs dugás.
2012. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Őszinte választ akarsz? Semmiből. Esetleg, maximum abból, ha még negyven év múlva is melletted van...
2012. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!