Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az már "barátnős" téma, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már "barátnős" téma, ha egy csaj és egy fiú (akik kapcsolatban vannak) arról beszélgetnek, hogy XY, hogy néz ki, megbeszélik az illetőről terjengő pletykákat?

Figyelt kérdés
Az ilyen témákból lesznek a "legyünk csak barátok"?
2012. febr. 5. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem! Én fiú vagyok,és van egy lány akibe belezúgtam, pedig az is csak ilyen barátságnak indult,és mi is kibeszéltünk mindent a többiek háta mögött:)

Én legalábbis olyan vagyok,hogy először barátommá fogadom a lányt,és ha megismertem,és megszerettem,akkor létesítek vele kapcsolatot,

Szval ha te vagy a lány,akkor simán lehet h bejössz neki

a fiúknál nem nehé elérni,h ne csak barátságot érezzenek


Ha viszont fiú vagy,úgy nehezebb dolgod lesz. de sosem lehet tudni


Szerintem ez inkább azt jelenti,h megbíztok egymásban,nincs ezzel semmi baj, mai világban már "semmi sem jelent semmit,és minden jelenthet mindent!" nem tudom mennyire érthető,de a lényeg,h nem iylen piti dolgokon múlik,hogy szerelem vagy barátság alakul ki fiú és lány között...:)

2012. febr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!