Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnátok tanácsolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnátok tanácsolni a lánynak? Nem voltak együtt, de mind a kettő félrelépett. A srác (B. ) bevallotta, a lánynak (P. ) nagyon fájt, de végül megbocsátott.

Figyelt kérdés

Mivel a srác (B. ) részéről semmilyen érzelemkinyilvánítás nem volt, ezért a lány egy éjjel elment egy másik sráchoz (A. ) és lefeküdtek. A lány nem mondta ezt el a srácnak (B. ), mert akkor soha többet nem lenne Vele.

A srác (B.) azért lépett félre, mert először el akarta felejteni a lányt, majd rájött, hogy a lány iránt táplált érzelmeinek mélységére volt kíváncsi.

A lány ittas állapotban lépett félre. A srác (A.), akivel volt, este elaludt, de reggel megtörtént a dolog.

A lány nagyon rosszul érzi magát, és bántja a dolog, hogy hazudott a srácnak (B.), de rájött, hogy hibázott, ezért nem akarja elmondani Neki.

Mit tudnátok tanácsolni a lánynak?


2012. febr. 7. 01:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A lány tudja, hogy a srác is félrelépett?
2012. febr. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Igen, tudott róla. A srác elmondta, de megbánás nem volt érezhető.

Azóta a srác elkezdett érzelmeket táplálni a lány iránt, és ezért nem akarja a lány most tönkre tenni az egészet.

Vagy azzal teszi tönkre, ha nem mondd semmit?

2012. febr. 7. 01:13
 3/20 anonim ***** válasza:

01:09 - A válaszíró a lány...


Hát,ha biztosan tudod hogy otthagyna ha elmondanád, és nagyon szeretitek egymást akkor ne. Maximum később.


De ha egyikőtök sem k*rogatna össze-vissza nem lenne baj. Előbb éld ki magad, aztán komoly kapcsolat.Együtt a kettőt nem lehet.

2012. febr. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

A *KÉRDÉS írója


Hihetetlen hogy ma minden kommentemet elbaszom...

2012. febr. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hm... Hát jó kérdés. Mivel nem voltak együtt, ezért szerintem nem szükséges elmondani. Én sem beszéltem a barátnőimnek az előzőről, vagy a két kapcsolat közötti kalandokról. Ha a lányt frusztrálja az, hogy nem mondhatja el, mert azzal tönkreteheti, akkor inkább mondja el még most, fő az őszinteség. A srác biztosan megérti. Legalábbis nálam ebből nem lenne gond, elvégre nem megcsalásról van szó.
2012. febr. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Biztosan tudom, hogy otthagyna.

Csak nem tudom, hogyan éljek ezzel a bűntudattal együtt, hogy egy ilyen dologban hazudtam?

Nagyon rosszul érzem magam, azóta alig eszem, nem bírom magam elviselni...

2012. febr. 7. 01:18
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem megcsalásról, az igaz.

De a srác korábban mondta, ha valaki lesz utána, akkor a lány már nem kell Neki.

2012. febr. 7. 01:19
 8/20 anonim ***** válasza:

Miből tudod olyan biztosan?

Nem voltatok együtt, semmilyen megállapodást nem kötöttetek, akkor mi oka lenne rá?

2012. febr. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Kapcsolati szinten nem voltunk együtt, de minden nap találkoztunk, egy helyen dolgoztunk, és együtt is aludtunk.

Aztán a srác tette decemberben, amit tett, nekem nagyon fájt, de megbocsátottam.

A baj az, hogy ez fordított esetben nem lenne így. Ezt mondta is...

2012. febr. 7. 01:22
 10/20 anonim ***** válasza:

Hm... értem.

Vagyis a helyzetet értem, de a srácot nem. Most akkor a szüzességed kellett neki? (ha az voltál). Mert ha nem, akkor már tuti volt előtte valakid. Így pedig értelmetlen a kijelentése...

2012. febr. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!