Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan hogy szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy szerelmi bánat testi jeleket produkál?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy miért de viszonzatlan szerelmet érzek, és nagyon fáj, szenvedek, ürességet érzek,és reggel arra keltem fel hogy görcsölt a hasam, egész nap fáj a fejem,és biztos hogy nem vagyok beteg mert már nem az első hogy ilyen előfordult.Mind ez 1 lány miatt lehet röhögni rajtam de nem tudok mit csinálni.
2012. febr. 11. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

igen lehet de leginkább azért van mert nem tudsz rendesen aludni éjszaka mert ő jár a fejedben velem is ez volt.

ezen nem lehet egykönnyen túlesni de azért sok sikert

2012. febr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem röhög ki,legalábbis én nem.igen lehetséges,de ezt csak akkor tudod orvosolni,ha beszélsz vele.bármi is legyen az eredménye,ennél csak jobb lehet...
2012. febr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Macs1209 ***** válasza:

Psychosomatic a dolog kulcsa. Létezik. Bemagyarázod magad-

nak vagy tudat alatt... Simán lehet. Most pedig te ne rö-

högj, de ezen dilidoki tud csak segíteni.

2012. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Haver ugyan ezt élem át négy hónapja eleve vékony vagyok de fogytam 10 kg-ot. Ne hajd el magad mint én mert nagyon nehéz a talpra állás. Engem is ki lehet nevetni de csak az nevet aki nem volt ilyen helyzetben de mindenki jár igy.
2012. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szia..igen létezik persze..tudom hogy miről beszélsz,velem is volt már ilyen,gyomorideg,fejfájás...igen és a tudat hogy vágyakozol,de érzed hogy hiába,ez a legfájdalmasabb...nem tudsz ez ellen mit tenni...majd az idő segít..rengeteg..időőőő...
2012. febr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Angolul -.-" GRAT ne játszd már az agyad ha magyar vagy, már pedig az vagy mert megértetted a kérdést igaz? -.-


Ó szia Macs! :) Butch3r vagyok...

2012. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ahányszor meglátom a csajt aki nagyon tetszett de visszautasított egy erős belemarkolást érzek a gyomromba, meg a gyomorideg gyakran van, nem hiába van ez a mondás, hogy gyomrára ment ez meg az
2012. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan hogy semmi étvágyam nem volt napokig.

Amikor megláttam hogy kapcsolatban van valakivel akkor azt éreztem mintha a szívembe markoltak volna.

Előtte nem fordult velem ilyen elő, azt hittem hogy csak duma az ilyen pedig létezik.

2012. febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon is létezik ilyen! Tavaly ismerkedtem egy nagyon szép lánnyal, aki tudta hogy tetszik nekem, és ő volt a kezdeményező. Pár találkozó után viszont azt mondta, hogy még mindig van barátja és félreértettem a közeledését. Azt a srácot látásból ismertem is, láttam őket együtt korábban, éppen csókolóztak szóval egyértelmű volt hogy milyen viszonyban vannak. Ezt én elfogadtam, mi mást tehettem volna. Ez után még hónapokig ismerkedtünk, ő kereste a társaságomat, és sok olyan jel volt ami arra utalt hogy én is tetszem neki (bókok, érintések, közös programra igent mondott). Ez idő alatt én szépen beleszerettem, majd egyszer csak eltűnt szó nélkül, nem tudtam elérni sem. Erre 2-3 hónapra láttam őt újra egy sráccal kézen fogva sétálni, aki nem az a srác volt akivel korábban láttam. Hát akkor ami lejátszódott bennem és ami ez után jött azt senkinek nem kívánom. Először is, akkor tudatosult bennem hogy át lettem verve, persze azt előtte is sejtettem, hogy valami nem stimmel. Hiszen miért kezdett volna ismerkedni velem ha tudja, hogy bejön nekem és neki van barátja. Nagyon durván elkezdett kalapálni a szívem, és a nap hátralevő része valami hihetetlen lassan telt, mintha megállt volna az idő. Alig akartam elhinni és még azt is megkérdőjeleztem, hogy valóban őt láttam-e. Aznap éjjel szó szerint egy percet nem aludtam, pedig nagyon gyengének és fáradtnak éreztem magamat. Később megnéztem a lány Facebook profilját, és akkor láttam, hogy nemrégiben változott az állapota. Kapcsolatban... Ekkor is szinte majd kiugrott a szívem a helyéről, olyan durván elkezdett dolgozni. Nagyon nehéz volt felfogni, hogy már biztosan nem lehetek vele együtt, és egész biztos hogy őt láttam... Volt azóta még néhány álmatlan éjszakám, na meg levertség, étvágytalanság, de szerencsére már sokkal jobban vagyok.
2012. febr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!