Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, légyszi válaszolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Guilelessgirl17 kérdése:

Csajok, légyszi válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy én és a barátom lassan fél éve együtt vagyunk.eddig még minden klassz,csak hát a bajok ott kezdődnek hogy állandóan veszekedünk minden féle kis hülyeségen -.- ( lehet azért is mert távkapcsolatban élünk 120km ) és hát csak msn.en tudunk beszélni meg néha-néha telefonon.

és a másik apró problémám az hogy alig vesz nekem valamit :/ mármint ne értsetek félre nem vagyok az a tipus aki követeli a mindenféle drága cuccokat meg hogy mindenféle puccos étterembe vigyék meg cipeljék a seggét mindenfelé... én nem ilyen vagyok csak néha egy kis gondoskodás jól esik/esne :/ gondolok itt pl:virágra,egy kis csoki stb.

( 1 év alatt egyszer kaptam tőle rózsát azt is úgy kellett könyörögni -.- ) értem hogy pasiból van nah de azért ...^^

szerintetek túlreagálom? hogy adjam tudomására hogy ne sértődjön meg? kérlek segítsetek , vagy adjatok tanácsot.


egy tanácstalan lány 17/l


2012. febr. 11. 19:03
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi az elején az egy év akar lenni
2012. febr. 11. 19:03
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
A gomdoskodás neked virágot meg csokit jelent. Hát gratulálok. Most megmondom h nem vagy elég érett egy távkapcsolathoz
2012. febr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, az ajándékozós részét szerintem túldramatizálod. A gondoskodás és figyelem nagyon messze áll a megfogható, fizikális dolgoktól.

Sokkal inkább érezni kell a szeretetet, ha valaki szeret, és meg sem szólít, csak rám néz, vagy megfogja a kezem, az többet mond ezer szónál.

A veszekedésekre nem tudok mit mondani, nem ismerem a problémáitok súlyosságát.

2012. febr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért az ne keverjük össze ,hogy hogyan működnek a dolgok ha valaki távkapcsiban van vagy egymás mellett lakik.

Azért az nem ugyan az,sokkal kevesebbet találkoznak,ezáltal kevesebb szeretetet kap attól akit szeret,és a legtöbbször csak neten vagy telefonon keresztül érintkezek ami nem pótolja azt amikor személyesen találkoznak.Nem túl könnyű,de ezt olyan biztos nem tudja aki nem volt ilyen helyzetben.Ilyenkor igen is jól esne egy kis figyelmesség,ha már nem találkoznak sokszor,valami apróság egy csoki vagy valami,jól tud esni az embernek..hogy érezze hogy tényleg szeretik.Mert azért elég sok távkapcsi széthullik,és akarva ,akaratlan parázik az ember hogy vajon nem e változnak meg az érzései az idő alatt amíg nem találkoznak..és ha kap egy jelet,akkor onnan már tudja a másik hogy minden rendben van.

Nekem is voltak hasonló érzéseim,amíg messze laktam a páromtól,és nem azért mert pénz éhes vagyok!

2012. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

utolsónak köszönöm szépen a választ.^^

Most én is ugyanebbe a cipőbe vagyok :// és én sem vagyok ez pénz mániás,ezt le is írtam :)

csak valljuk be egy lány azért ürül ha néha-néha ( nem kell nap mint nap -.- ) meglepik :$ és igen egy 100fT.os csoki bőven elég is lenne *-*

2012. febr. 12. 08:58
 6/7 anonim ***** válasza:
jó és milyen gyakran találkoztok ?? azért nem hiszem hogy az utazás is olyan olcsó buli lenne nektek
2012. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

én kb pár hónapja élek távkapcsolatban... és tudod mi a legnagyobb ajándék??? az, hogy láthatom;) és ott, akkor bebizonyítja h odavan értem... NEM KELL MÁS! ha valakit tényleg akarsz... ráadásul, amit már más is írt, elég sokba kerül az utazásos dolog is-.- (tapasztalat) a másik meg amit nem értek, hogy így, mégis mi a f*szom tudtok veszekedni??? MSNEN KERESZTÜL?:'DD

(ha azon, hogy feltételezem mit csináltatok kivel, a másik távolléte közben, akkor minek kellett megbeszélni (amit szintén feltételezek) hogy jártok"? miért veszitek komolyan? (FELTÉTELEZÉS))

Figyelj, MINDEN, úgy értem, MINDEN az őszinteségen múlik...;)

2012. júl. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!