Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mikor mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor mondjátok egy fiúra, hogy ronda? Mik azok a külső tulajdonságok, amik taszítanak titeket?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 11:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%

pattanásos fej, zsíros haj (főleg ha olyan semmilyen, kezeletlen vágatlan), puhos test, csúnya fogak, büdösség, so-ápolatlanság.

ha ezek közül egyik sem játszik, akkor már csak annyi kell, hogy kísértetiesen hasonlítson johnny deppre, vagy will smithre. semmiség.

2012. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
ja és azt is,h mikor mondjátok,h jól néz ki?
2012. febr. 12. 11:23
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Egy fiú van,akire tényleg azt mondom,hogy ő nagyon nem jön be..Félhosszú haj ami zsíros,a fogai feketék leginkább,iszonyat vékony,az arca is ilyen beesett és vékony.Igénytelen is,büdös.

Az meg,hogy mikor mondom,hogy jól néz ki..Nincs ideál nagyon sokféle típusú tetszik.

2012. febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%
ó, hát ha magas-ezzel elnéző vagyok, izmos-nem túlzottan,csak amennyire egy férfinak kell, jóképű, sármos, arányos az arca, tiszta a bőre, közel tökéletes a mosolya, bele lehet túrni a hajába,összességében férfias a megjelenése és viselkedése. jó fenék, szép lábak, minimum 43-as láb:DD alap követelmény. erős, karakteres vonások, közepes méretű fülek. mély hang. ne hordjon ékszereket, ne öltözzön díszb-zinak, ne hordjon inget, ne legyen ki az alsógatyája a nadrágja alól, ne hordjon hétköznap makkoscipőt, aktatáskát, stb.....
2012. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%

Kb. amit az első írt. Alapvetően egy fiút nem akkor tartanak rondának, ha ronda, hanem ha igénytelen, ápolatlan, valamint ha nem ügyel arra, hogy az előnyös oldalát hangsúlyozza. Az, hogy mik a természet adta adottságai, szinte lényegtelenek, pontosabban nyilván van, akinek könnyebb, van akinek nehezbb dolga van, c'est la vie.


Egyébként George Clooneyt érdemes megfigyelni, ő nem olyan veszélyesen ronda, de nem is a legjobb pasi - az adottságai alapján. Fiatalkori képein nem is valami vonzó. De idővel megtalálta, mi áll jól neki, és azóta kb szexszimbólum lett a nők számára. Ha neki sikerült, mindenkinek sikerülhet :)

2012. febr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

ápolatlanság


genetikailag kialakult csúnyaság: görbe fogak, sárgák, görbe hát, és lábak, O-láb, seszínű haj, pufók arc, pocok fej, aránytalan test, rövid lábak


büdösség, szájszag, rohadó fogak, korpás haj, fülzsír, pattanásosság, turcsi vagy kilincs orr, mitesszerek, csúnya kéz és lábfej, körmök, majomszerűen foltosan növő arcszőrzet

penge száj vagy kifordult ajkak, beszéd közben köpköd, orrszőre kilóg

izomtalan test, csapott vállak, puhosság, puhaság, rossz testtartás

kb ilyesmik

2012. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Lányok, eléggé ott vagyok a témában, próbálok ellene tenni, de nem tudom eltüntetni a pattanásokat..Van valami tuti ötlet?Életmentő lenne :)

Mellesleg nem vagyok igénytelen, de a pattanásokat minden lány említette, szóval jó lenne ha elmúlnának..

17/f

2012. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Menj bőrgyógyászhoz,ő tud olyan kenőcsöt adni,ami elmulasztja:)

2012. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nagyon mondjátok a pattanásosságot... Nálam a bőrgyógyász által felírt szarok nem váltak be. És most is kenegetem, meg próbálok ellenük tenni, de végleg nem akarnak eltűnni. Úgyhogy a pattanásosságot ne soroljuk az igénytelenségek közé. Így is elég nagy szívás...
2012. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8/x voltam már, én is sok mindent kipróbáltam, de nem használtak..
2012. febr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!