Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha sokáig vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokáig vagyok a legjobb barátja később átalakulhatnak az érzései szerelemmé? Vagy ez nem jo taktika?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
ez a LEHETŐ LEGROSSZABB TAKTIKA
2012. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem jó ötlet
2012. febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
akkor jobb taktikat javasolsz?
2012. febr. 12. 13:52
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
"átalakulhatnak", de ha csak ezért szeretnél összebarátkozni vele, akkor az lehet hogy fájdalmasan fog téged érinteni, mert mikor közelebb kerülsz hozzá és kiderül, hogy ő nem viszonozza a szereteted.. nah az fog csak igazán fájni x)
2012. febr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Apukám ennél minden csak jobb taktika lehet ! Ebből csak az sülhet ki hogy te jársz kurvä szarul mindenképpen .
2012. febr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de mi legjobb baratok vagyunk, akkor ezt mar szivtam?
2012. febr. 12. 13:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt már rohadtul szívtad te bele vagy esve a lányba reménytelenül ő csak barátnak tekint téged és amint kiderül és neki is világos lesz hogy te belé vagy esve jön a bumm és nagyvalószinüséggel vége a nagybarátságnak és mindennek te meg majd kesereghetsz a lány után .
2012. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 lila nyuszi ***** válasza:

Pedig szerintem úgy az igazi a szerelem ha egyszerre barátok is. Úgy csináltok mintha csak a pasik szívnák meg ha nem akarnak tőlük semmit, egy nőbe sem szeret bele mindenki.


20/N

2012. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A lehető legrosszabb taktika!
2012. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
sziklaszar meg jo h te mindig megmondod a tutit :D amugy szerintem mar tudja h belevagyok zugva.. koszi a valaszokat
2012. febr. 12. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!