Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem szoktatok türelmetlenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem szoktatok türelmetlenek lenni mikor írtok a párotoknak sms-t, e-mailt és az nem válaszol csak hosszú órák múlva vagy csak másnap?

Figyelt kérdés
Hogy tudjátok kibírni?
2012. febr. 16. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehezen birom, engem is idegesit nagyon az ilyen.

Itt szoktam elütni az idöt .


35/F

2012. febr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Régebben nagyon feszültté tett az ilyesmi,és rögtön nekitámadtam a másiknak.Mára már megtanultam uralkodni magamon,és kicsit belegondolni a másik helyzetébe is,illetve lefoglalni magam.Bár nem tagadom,most is idegesít a dolog,de azért próbálok higgadt maradni,számba venni a lehetőségeket,hiszen számos oka lehet annak,hogy nem ír,mert éppen nem tud.Közben pedig csinálom a magam dolgát,vagy netezek,zenét hallgatok,stb.
2012. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Hát igen , valóban idegesítő...jelenleg azért nincs laptopom. A barátnőm fején vertem szét, mert nem válaszolt az e-mailemre.
2012. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Természetesen várom, hogy írjon, de tudom, hog ynyilván dolga van, vagy épp nincs sürgős közölnivalója. 2 év alatt egyetlen egyszer hívtam fel egy ilyen esetben, valamiért este nagyon rossz érzésem lett, hogy miért nem reagál, aggódni kezdtem, és rácsörögtem. Szerencsére nem volt semmi baj, megnyugtatott, beszéltünk kicsit, aztán kész.
2012. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok türelmetlen vele szemben. Napközben melózik, akkor tudom hogy nincs ideje nagyon válaszolni, később úgy is ír. Én sem írok vissza rögtön mindig. Az már más ha másnap ír, akkor azért már igencsak várom a választ.
2012. nov. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!