Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyha aggódom azért, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha aggódom azért, hogy mi lesz vele a szakításunk után, akkor talán nem is kéne szakítanom?

Figyelt kérdés

Sok fájdalmat okozott a barátom az utóbbi időben és arra a döntésre jutottam, jobb lenne ha elválnának útjaink.


Viszont aggódom, hogy valami hülyeséget csinál. Magához akar költöztetni én meg nem szeretnék menni, otthagyni a sulit, a családomat. Mindenki azt mondja jobb lesz ha szétmegyünk.

Bűntudatom van, mert intézett nekem már munkát is (még nem vagyok felvéve hivatalosan meg az önéletrajzom sincs beadva csak megemlítette a főnökségen).


Mit tegyek?


2012. febr. 17. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnálatból ne legyél vele.
2012. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak,ha sajnálatból vagy vele akkor később úgyis vége lesz csak egy sokkal viszontagságosabb út után.Ha már mindent áttárgyaltál magadban és biztos vagy benne,hogy szakítani akarsz akkor beszéld meg vele ha lehet-feltéve ha megbeszélted vele már korábban,hogy fájdalmat okozott de ez nem hozott változást.Nehéz lesz,de ne érezd,hogy a te lelkeden száradna ha bárminemű hülyeséget csinálna.Jelölj ki valakit aki rá-ránéz még te is figyelheted,amíg helyre jön de ne vegye hitegetésnek.Nem ismerem se őt se téged,ezt neked kell magadban vagy egy mindkettőtöket jól ismerő barátoddal áttárgyalnod,hogy hogyan kéne az egészet lerendezned.
2012. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kicsit több mint 2 éves kapcsolatról van szó.

Ez sok lenne egy ember életében? Ő most 24 éves.

Remélhetőleg újra tudja kezdeni.

2012. febr. 17. 19:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ő szorul rád, költözzön ő hozzátok, a családod szeme elé, áldozza fel ő minden más ambícióját.
2012. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát,sosem könnyű,az egész a személyiségétől függ,és hogy mennyire szeret.Egy kis szükséges rossz szerintem ilyenkor szinte mindig kell, leginkább a férfiaknál.Úgy értem egy átivott hét vagy egy kis törés-zúzás otthon még mindig jobb,mint olyan dolgok,amikbe inkább bele sem gondolunk.Tapasztalatból mondom.Én a legdurvább szakításom után a rákövetkező nyarat végigittam meg buliztam(cigi cigi cigi) de azóta rájöttem,hogy semmi sem ér ennyit,és elkezdtem sportolással levezetni.Azóta messze a legegészségesebb ember vagyok a korosztályomból.Persze ez csak egy példa és fiatalabb is voltam így nem tudom előre megjósolni,hogy ő hogy reagálna.Lehet,hogy max egyszer berúgna a többit meg megbeszélné valakivel,aztán kiheverné valahogy.De nálam te biztos sokkal pontosabban meg tudnád tippelni,hogy milyen lenne,hiszen te ismered.Miért és konkrétan mitől félsz?Emlegetett valaha valamit?
2012. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Olyanokat mondott, hogy én vagyok az élete, meghalna ha nem lennék. Vagdalta is magát sokszor.

De sok olyat is tett, mondott, csinált ami eléggé elbizonytalanított.

2012. febr. 17. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj,csak annyit tudok mondani,hogy ha úgy érzed szakítanod kell vele és ez biztos,akkor meg kell tenned ha pedig ilyenekkel fenyegetőzik,akkor még inkább.Beszéld meg vele,hogy ilyeneket azért nem kell mondania és vedd figyelembe,hogy még ha teszem azt vagdossa is magát,attól még ezen esetek 95%-ában "csak" fenyegetésről van szó.Ha valakinek komolyan szuicid gondolatai támadnak ilyenek hatására,akkor annak a közvetlen kiváltó ok mellett vannak egyéb sérelmei,frusztrációi is valószínűleg régebbről vagy valami más területről.Ezeket pedig jobb pszichológussal megbeszélni.Egy egészséges elme elvileg semmilyen rossz dolog egyedüli puszta hatására nem válik önrombolóvá.Tehát csak a valakivel való szakítás,valaki elvesztése vagy az élet bármilyen nehézsége sohasem okoz önmagában depressziót meg hasonlókat,az ilyenek többnyire együtt hatnak más,sokszor már a tudatalattinkba bekerült eseményekkel.
2012. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!