Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha szerelmes vagyok a legjobb barátomba, és lelki fájdalmaim vannak emiatt?

Figyelt kérdés
Én-18/F Ő:14/F (jah elég fiatal, de semmi rosszra ne gondoljatok, csak szerelem) amúgy csak 2,5 hónapja ismerjük egymást, nem tudom hogy meleg-e, de talán arra következtetek hogy énsevagyok közömbös neki. nemtom lehet hülyén hangzik de sztem a sors akarta azt hogy találkozzunk meg stb.
2012. febr. 17. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Hallod, nehéz helyzet. Nem irigyellek :( Én megégtem már ezzel, évekig emésztettem magam egy hasonló szituációban, ezért valószínűleg inkább megszakítanám a barátságot, mint hogy megkockáztassam, hogy átéljem az egészet még egyszer.
2012. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Huh, te kedvesnek tűnsz, köszi, úgy vagyok vele, hogy nem szeretném megszakítani a barátságot, mert szomjazom a vele együtt töltött időt, borzalmasan szeretem, de úgy érzem muszáj vele lennem, olyan ő nekem mint dohányosnak a cigi, szó szerint
2012. febr. 17. 21:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Figyelj...Nem tehetsz semmit azon kívül,hogy rendes barátja leszel-mármint barátság legyen csak közöttetek.Ő még nagyon fiatal. 14 éves...mégcsak most kapja a hormondömpinget az élettől,szóval ne tegyél semmit azonkívül,hogy jóban leszel vele...Ha igazán fontos neked,akkor úgyis ki fog derülni,hogy ő milyen beállítottságú,illetve,hogy akar-e majd veled a jövőben bármit is..(de szerintem olyan 3-4év múlva..addig tényleg ne akarj tőle semmit).
2012. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ha az első vagy küldtem privit...
2012. febr. 17. 21:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudom, én is pontosan így éreztem. De vizsgáljuk meg egy kicsit távolabbról a kérdést. 18 éves vagy, fülig szerelmes, tehát a fejed úszik mindazon hormonokban, amikben ilyenkor úsznia kell :) Szóval azt ugye Te is belátod, hogy nem vagy képes objektívan megítélni a helyzetet. Innentől kezdve felejtsük el, hogy talán arra következtetsz, meg hogy a sors akarta stb... 2 és fél hónap ismeretség után még abban sem lennék biztos, hogy tényleg ő a legjobb barátod (bár ki tudja, ilyen idős koromban én is könnyebben barátkoztam, úgyhogy ezt az egyet megadom, de ez is csak komplikálja a helyzetet).


A helyzet objektíve a következő: azt sem tudod, a srác meleg-e. Sajnos ebben a korban ez még valszeg neki sem tiszta, ha érez is vonzódást a saját neme iránt, jó eséllyel mélyen elrejti (én legalábbis így tettem). Egyszerűen nem látom, hogyan tudnál "közel kerülni" hozzá anélkül, hogy kockáztatnád a barátságotokat, és még ha tényleg nem is közömbös irántad, könnyen lehet, hogy nem jár még az érzelmi érettségnek azon a fokán, ahol komoly kapcsolatot tudnál vele kialakítani. Nem hiszem, hogy érdemes évekig szenvedned emiatt.

2012. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
írnék részleteket erről de csak msn-en, nehogy vhogy megtudja, ez a mai technika...
2012. febr. 17. 21:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"jah elég fiatal, de semmi rosszra ne gondoljatok, csak szerelem"

->

"semmi rosszra ne gondoljatok, csak szerelem"

->

"semmi rossz, csak szerelem"



EPIC WIN. Filmcímnek is tökéletesen elmenne.. :D Szorri, magas labda, muszáj volt leütni! ;)

2012. febr. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kutya egy helyzet, de drukkolok:-D.
2012. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, aki esetleg beszélne velem erről, az küldje el az msncímét privibe és felveszem, köszi sokat segítene
2012. febr. 20. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!