Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MI ez az egész? Pedig már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI ez az egész? Pedig már egy hónapja tetszik.

Figyelt kérdés
Írtam egy lánynak üzenetet, hogy mennyire szeretem (tényleg, őszintén ezt éreztem). Azt írta, két nap múlva válaszol. Nagyon úgy tűnik, belemegy a dologba, de most meg úgy érzem, bárcsak nemet mondana. Egész este gyomorgörcsben voltam,hogy nekem nem is kell ez a lány, és mit fog szólni,ha most meg visszalépek. Mi ez az egész??
2012. febr. 19. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Megijedtél hogy kapcsolatod lessz ,ennyi.
2012. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csak megijedtél egy kapcsolattól, és hogy tényleg "felelősséggel tartozol az ígéretedért", és hogy most majd bizonyítanod kell. szerintem. de szerintem vágj bele, ne dobd el magadtól a boldogság lehetőségét.
2012. febr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!