Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme? Magyarázat kicsit lejjebb.

Figyelt kérdés
Van értelme össze jönni valakivel,aki aztán szinte biztosan ott hagyja az embert egy jóképűbb,vagy épp gazdagabb pasiért?Így mi értelme időt, pénzt,szeretetet,törődést "pazarolni"?
2012. febr. 21. 22:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Ez történt velem legutóbb, az egyetlen hosszú kapcsolatomban,azt hiszem a következőnél is ez fordulna elő.
2012. febr. 21. 22:10
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom ez esetben rólad van szó. És felesleges. Ha tudod hogy otthagy mi értelme? :D persze ha komoly kapcsolatot akarsz ez arra vonatkozik. Ha meg tizenéves vagy akkor érdemes. ;)
2012. febr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem próbálod meg nem tudod mi lenne ha...

Nem is biztos, hogy elhagyna a csaj

2012. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
húszon éves vagyok,4 évig bíztam egyetlen 1 csajban, aki amint tehette, és úgy érezte biztos kap viszonzást,egyből valami gazdag pasi miatt dobott.Bíztam benne, de akkor hogy bízhatnék másban?Honnan tudhatnám,kiben lehet bízni?
2012. febr. 21. 22:15
 5/10 anonim ***** válasza:

szia

azért a dolognak lehet,hogy 2 oldala van...igen,mint nő,aláírom,hogy vannak felüleltes nők,de lehet,hogy a barátnőd(exed)mégsem ilyen?Nem akarok itt ellnetéteket kelteni,de nem lehet,hogy benned (is)volt hiba?Én nagyon nehezen hiszem el,hogy ennyi felületes nő lenne,ahány pasi állítja ezt,hogy elhagyta a bnője egy gazdagabb,jobb képűért,pedig ő mindent megtett...persze sokszor egyszerű erre fogni,aztán kiderül,hogy a háttérben semmi megbecsülés,sőt...ezt egy nő megelégeli egy idő után és talán elgondolkodik,hogy olyan után nézzen,aki megbecsüli.Tényleg nem azért írom ezeket,mert 100%-ban feltételezem,hogy a te esetedben is ez történt,de azért semmi nem fekete és fehér.Nem hiszem,hogyha a barátnőd egy normális,érzelmes lány és te megbecsülöd,akkor csak úgy dob téged...ha meg tényleg egy felületes lány,akkor ezek szerint nem hozzád illik,akkor tovább kell lépni olyan felé,aki neked is tud szeretetet adni.

Remélem segíthettem

2012. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aki 4 év után még nem kérte meg a kezemet, az úgy érzem, hogy nem vesz komolyan és én is szakítanék és elkezdenék másfelé nézelődni. Nem igazán tudom, hogy mit vársz a lányoktól, talán először tisztázzuk ezt, aztán megmondom, hogy van-e értelme bíznod benne.
2012. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyébként meg az elgondolkodtató,hogyha 4évig mégis melleted volt,akkor szerinted csak úgy 4év leteltével egyik percről a másikra dobna más pasiért,ha addig nem tette?Szerintem itt ne egy oldalon keresendő a hiba...
2012. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na, kicsit homájtalaítom történetet:

Én mindent meg tettem, törődtem vele, meg hallgattam minden gondját,ajándékokat kapott sokszor csak azért,mert szeretem.Szóval kifejezetten mindent teljessn meg tettem, hogy jó legyen neki.

Meg is kértem a kezét,össze is költöztük,gondoltam fel költözünk pestre, hogy mindketten dolgozuk és majd sokkal jobban élünk, mint itt lehetne.Aztán én dolgoztam napi 15-6 órát, heti 5 napba, a maradék időt vele akartam tölteni, de ő fontosabbnak érezte, hogy az apjával, és az ismerőseivel, akik ott laktak peste, velük kocsmázzon,ezért kb 1 hónap után már szóltam,aztán 2 hónap után szakítottuk, kicsit később szereztem tudomást a 2. pasiról(pár nappal később) ,és ott se viselkedtem vele másképp, mint "vidéken".

2012. febr. 21. 22:46
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért 1ik percről a másikra, mert ott otthon érezte magát, tudta, akármi van, ha hibás,ha nem, a szülei mellette álnak majd.
2012. febr. 21. 22:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Van, aki megérdemel ennyi törődést és érdemes keresned. 6-os voltam.
2012. febr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!