Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség, mit tegyek? Jobb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, mit tegyek? Jobb, ha szakítok?

Figyelt kérdés
Nemrég, még 1 hónapja se, összejöttem az egyik osztálytársammal. Ő nagyon szeret engem, de én nem érzek semmit, nem akarom tovább hitegetni. De ha szakítok, akkor összetörik, meg mindennap láthatom. Kaptam tőle ékszert, azt visszaadnám neki, hiszen így fer. Hogyan mondjam el neki?
2012. febr. 22. 06:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Üdvözletem! Én is jártam így, hogy összejöttem osztálytársammal és amígy Ő teljesen belém esett addig én nem igazán éreztem semmit iránta. 1 hónap után szakítottam s őszinte voltam vele. Megmondtam, hogy nem szeretem, nem vagyok belé szerelmes és nem akarom tovább hitegetni. Persze párszor újrakezdtük hátha, de nem ment. Szerintem jobb az őszinteség és mond neki, hogy nem szereted így hát vége. Én is erősödtem azóta és a volt osztálytársam is már párkapcsolatban él szóval...!
2012. febr. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.
2012. febr. 22. 06:31
 3/3 BlackSword ***** válasza:
Hát pont ezért nem lövünk házi nyúlra...
2012. febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!