Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lehet, hogy elijesztettem, vagy félreértettem a jeleket?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, nálam fiatalabb, én 19; ő 16 éves. Nekem nagyon bejön, és ő is rám szokott mosolyogni, meg néz, és én akkor nagyon boldog vagyok. Megtettem az első lépést, egyik este írtam neki Facebookon. Akkor beszélgettünk egy kicsit, de ő nem volt túl bőbeszédű. Viszont azt írta, hogy tök kedves vagyok. Azt írta, fáradt, ezérft nem ír sokat. Másnap is írtam neki, de akkor is fáradt volt, mert kosármeccs után volt. Akkor is kérdezgettem tőle mindenfélét, hány tesója van meg ilyenek, de akkor is én írtam többet, aztán megint ment aludni. Azóta nem merek írni neki. Szeretnék vele beszélgetni, de nem tudom, miről. Lehet,hogy sejt valamit? Lehet, hogy teljesen féreértettem, de akkor miért mosolyog vissza, ha nem vagyok neki szimpatikus? Amúgy az is lehet, hogy ő sem tudja, mit írjon. Azt hallottam róla, hogy jó fej srác, de ezt én nem igazán vettem észre. Most nagyon szomorú vagyok, mert attól félek, elrontottam mindent már az elején. Mi van, ha tolakodónak tart? Ugye nem? Légyszi, írjatok!

2012. febr. 26. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
nemigen!
2012. febr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
most komolyan , felizgultál 19 éves létedre egy 16 éves gyerekre ???
2012. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet túl tolakodónak és kíváncsinak tart. Hagyd meg neki, hogy kérdezgessen tőled és leginkább azt, hogy rádírjon..Szerintem..:)
2012. febr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!