Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki vagy ne? (többi lent)

Figyelt kérdés

A lényeg annyi hogy szrelmes vagyok egy lányba már lassan 3 éve, 2 éve szerelmet vallotam neki , de akkor kikosarazott...azóta próbálom elfelejteni, de nem nagyoin megy:S

kb 2 hónapja viszont azt vettem észre, h próbál velem szemezni, meg hogy keresi velem a szemkontaktust, meg "figyel" órán , meg a látja h nézem, olyan furcsán viselkedik....Ez most azt jelenti h tetszek neki vagy azt h szerelmes is belém?És ha elmondanám neki MEGINT hogy még mindig szerelmes vagyok belé, akkor azzal nem sietném el és nem rontanám el az esélyem nála?

Légyszi értelmes válaszokat , és ha lehet minél többet!

Előre kösz!


2012. febr. 27. 18:44
 1/5 A kérdező kommentje:
16F
2012. febr. 27. 18:45
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne azt mondd neki, hogy szerelmes vagy, hanem inkább azt, hogy tetszik neked és meghívnád egy italra.

Ne érezze magát nyeregbe, simán az ujjaid közé csavarhatod.

Beszélj vele, mert később csak bánni fogod!

Nem veszítesz semmit, max. a szüzességed.

2012. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó ötlet:) de sajnos nem hívhatom el sehova se...most hosszú lenne leírni mért, ha érdekel privátba elküldhetem...de a léyneg az hogy valami mást kéne csinálnom....:S de azért kösz!:D
2012. febr. 27. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó jó. Pontozz már fel, mert valaki mindig lepontoz.
2012. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem is jó ötlet amit az elözö válaszadó irt :D leirnád privibe h mért nem tudod meghivni valahova? hátha akkor van vmi más ötletem
2012. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!