Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezmii?

Figyelt kérdés
Na szóval... van egy fiú, akivel tök jóba vagyunk és múltkor elmentünk sétálni is. És tudom hogy bejövök neki, de van barátnője, akit ráadásul nagyon szeret, ez tisztán látszik. Én most nem értem az egészet! Facen is beszélünk minden nap és tök jól elvagyunk. Meg még akar velem majd sétálni. Múltkor még fel is ültem mögé a motorra, és átkaroltam:D Nem akartam de ő akarta így... Na szóval ez szerintetek mii?? Köszi előre is a válaszokaat:)
2012. febr. 27. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
kalandozgatás az ő részéről.. :) előfordul :)
2012. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 VladTomi válasza:

2 vasat akar tűzben tartani?:D

Lehet tényleg szereti a barátnőjét viszont te lehet izgatod, kíváncsi és próbálkozik.

2012. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha a motoron nem karolod át akkor lepottyansz
2012. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
..huh,ha szereti a barátnöjét akkor én se értem mire kellesz neki,hogy volt az a séta?..a motornál szerintem azért akarta,hogy átöleld,nehogy útközben elröpülj valamerre..
2012. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem:P Tényleg elég jóba vagyunk...bevalotta hogy egy időben úgy 2 hónapja még töbet akart tőlem mint barátságot, de már akkor is ott volt a bnője:)
2012. febr. 27. 19:33
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyébként az átkarolást ő akartaa

Foghattam volna a válán is, de nem:)

Ja és nem mentünk gyorsan megkérdtem tőle hogy ne

2012. febr. 27. 19:34
 7/10 anonim ***** válasza:
kicsit tetszel neki, meg szimpatikus vagy, de nem annyira, hogy otthagyja emiatt a barátnőjét.
2012. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok, és elég idegelő, hogy húzgálja előttem a pali a mézesmadzagot, de valahogy mégis jó... :D Muhaha.

20N

2012. febr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nos szerintem ha szeretné a barátnőjét akkor nem veled motorozgatna..biztosan megmozgatsz benne vmit valahol...ami meg téged illet nem szép dolog hogy benne vagy egy ilyen édes hármasba! nehogy a végén te is hasonló szituba keveredj és a te pasid tartson melletted még vkit mondván a csaj csak egy haverja....
2012. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket:D
2012. febr. 29. 16:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!