Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hha tetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hha tetszik nektek valaki de nemet mondtok neki (mert van ilyen) akkor hány próbálkozás után adjátok be a derekatokat? Ill ha nem ez a helyzet akkor hány probálkozás után lesz zavaró ha még mindig probálkoznak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne.
2012. febr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te tényleg azt hiszed, hogy van egy ilyen használati utasítás a lányokhoz, amihez minden lány igazodik?
2012. febr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem de pl xy irja h neki ennyi meg annyi más meg mást ir .csak kiváncsi vagyok
2012. febr. 28. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik valaki, akkor eleve nem mondok nemet, de lehet, hogy bennem van a hiba. :) Ha pedig nem tetszik, akkor már a 2. próbálkozás is zavar.

17/L

2012. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most már több próbálkozás után mennék bele. Mert nincs kedvem bedőlni még egy nagydumásnak, aki csak azt felejti el megmondani, hogy amúgy van barátnője.

Viszont őszinte vagyok,ha valaki nem szimpatikus kedvesen elutasítom, ha ebből sem ért és próbálkozik tovább akkor viszont elküldöm melegebb éghajlatra.

2015. ápr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!