Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem álmaim nőjét az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem álmaim nőjét az interneten, teljesen véletlenül?

Figyelt kérdés

És mint amolyan álom-hölgynek, gondolom hozzá mérhető elvárásai vannak. Ez főleg kinézet és pénzügyi helyzet terén okoz problémákat. Ápolt vagyok meg minden, de nem egy tipikus jóképű pasi, ráadásul az egyetemet végzem, szóval még nincs munkám, a szüleimmel élek.

Szerintetek van reális esélyem, ha amúgy jó a humorom és intelligens vagyok?


2012. febr. 29. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy milyen ez az "álom-hölgy" valójában. Ha egy rendes, intelligens, normális értékrendű lány, akkor nem fogja érdekelni a pénzed, és az sem, hogy jóképű legyél (bár tetszeni attól még tetszeni kéne neki). Randin majd kiderül.
2012. febr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lila nyuszi ***** válasza:
Miért ne lenne... Örülj neki.
2012. febr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igen,csak ne görcsölj rá a csajozásra. Vedd lazán az egészet. A normális csajok leszarják a pénzed, meg a kinézeted. Amelyiknek meg ez számít,az szót sem érdemel.
2012. febr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tényleg nagyon intelligens, rendes lány. Szokott bulizni, de nem az a könnyűvérű "fajta". Ezen kívül külsőleg is tökéletes, szóval tényleg álom kategória. :D

Igen, laza maradok, és az esélytelenek nyugalmával csinálom az egészet. :D

2012. febr. 29. 20:15
 5/7 lila nyuszi ***** válasza:
Amúgy hol ismerted meg?
2012. febr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Honfoglalón. Elég érdekes, tudom.
2012. febr. 29. 20:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Előfordulhat! :)


Én álmaim srácát itt ismertem meg!

2012. febr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!