Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOgyan győzzem le ezt a félelmemet?

Figyelt kérdés

Barátommal lassan egy éve együtt vagyunk.. Nagyon szeretjük egymást mind a ketten.

Vannak egy pár emberek akik állandóan megpróbálkoznak szétválasztani minket, de nem sikerül nekik mert mindennél jobban szeretjük egymást. Attól félek hogy valamit bemesélnek a barátomnak aki erre szakít velem... (hozzáteszem soha meg nem csaltam és nem is fogm őt mivel mindennél jobban szeretem) csak ez a félelem fóbiássan él bennem. Barátommal beszéltem erről aztmonda hogy szétválasztni soha nem fognak tudni akár mi mondanak nekem fog hinni és neféljek semmitől.. De bennem akkor is él ez e félelem.. Hogy győzhetném le? mittegyek?


2012. márc. 4. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Te vagy az Mirella?
2012. márc. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dávidmester13 ***** válasza:
a leírtak alapján csak annyit tudok mondani hogy NO para! csak gondolj arra hogyha valaki meg is próbálná akkor a végén úgy is ő szívna és a ti kapcsolatotok nyerne ! mert ti szétválaszthatatlanok vagytok :D bocs de most többet nem tudok segíteni ... de ha további tanács kell csak írj üzenetet :D
2012. márc. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kik és miért akarnának közétek állni?
2012. márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szinte mindenkiben él ez a fajta félelem. Egyesekben a csalódások csak kapcsolatról kapcsolatra erősítik ezt, míg mások megpróbálják csak élvezni az együtt töltött időt a későbbiekben, s rájönnek, hogy nincs értelme görcsölni. Amíg elviekben nincs az életetek összekötve, igenis legyen benned a tudat, hogy vége lehet. De az ettől való félelem ne uraljon téged és ne ez befolyásolja, hogy milyen hangulatod van. Magyarán: Ne te próbáld ezzel a kapcsolattal megváltani a világot, hanem hagyd, hogy a kapcsolat által te érezd magad boldognak. S ha valami miatt vége lesz, akkor fájó szívvel, de büszkén tovább kell tudnod állni. Mert a szerelem véges. Amíg mindkettőtök szívében ott ég a láng, megtanuljátok, mennyire vagytok képesek együttműködni. Ha a külső tényezők ezt befolyásolni tudják utána, akkor téves volt az elképzelés.
2012. márc. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!