Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves srácok! Miből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves srácok! Miből érzitek leginkább, hogy a párotok szeret titeket?

Figyelt kérdés

Elég nagy a távolság közöttünk, sokszor elutazik a párom, amit én nagyon nehezen viselek, sokszor vagyok elkeseredve. A lány barátaitól is frászt kapok olykor, szerintem túlmgy a barátságon amit művelnek, de igyekszem tűrtősztetni magamat, nem hisztizni, csak finoman elmondani, ha bánt valami.

Sokszor az az érzésem, hogy nem vagyok elég jó neki, hogy ennél ő többre vágyik, biztosan az agyára megyek a féltékenységemmel és az elégedetlenségemmel, amiért (szerintem) keveset vagyunk kettesben.

Igyekszem apróságokkal kedveskedni neki mindig amikor itt van, közös programokat kitalálni, megsütni a kedvenc sütijét, főzni neki, a múltkor előbb felébredtem mint ő, feltűnt az előszobában mászkálván, hogy durván sáros a cipője, amire allergiás, hát gondoltam úgy is unatkozom, megtakarítom neki. Nagyon nagyon szeretem őt és nem szeretném elveszíteni ezért kérdezném a 21-2 éves srácokat, hogy ti milyen apró figyelmességeknek örülnétek? Mi az, amiből érzitek, hogy szeret a párotok? Esetleg tapasztalatokat is megoszthattok, amivel leptek már meg titeket! A válaszokat nagyon megköszönném. :)


2012. márc. 4. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

úgyéreztem ,hogy szeret, elhitette velem, hogy én vagyoka nagy ő neki...aztán micsinált? egy buliban részegen jó megcsalt engem...8 hónap után...


eszméletlenül fáj


amugy nekem mindig nagyon jólestek, ha küldött egy smst, akár csak annyit hogy szeretlek, vagy írt egy üzit facebookon, vagy akár az üzenőfalamra kiposztolt valamit..:)

ezeknek én mindig nagyon tudtam örülni, mert gondolt rám...


22 vagyok, és egy lelki roncs miatta, szóval remélem tényleg szereted a párodat, és ne csináld vele azt amit velem tettek...:/

2012. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kérdező: Amiket írtál azok nagyon aranyos és kedves dolgok, a kedvenc süti a figyelmesség, embere válogatja ki minek örül én az ilyen kézelfogható dolgokat aminél érzem a személyes törődést nagyon sokra értékelek, vagyis most leginkább értékelnék :(


Első válaszoló: Nagyon sajnálom ami veled történt, két éve én is átestem hasonlón, azt hittem a világ összeomlik körülöttem annyira szerelmes voltam, nem szégyellem férfiként bevallani nagyon megviselt a szakítás! Kitartást a mostani nehéz időhöz ne feledd férfi vagy!! Remélem megtalálod majd a boldogságot most ha fáj is a dolog, nem lehettél volna boldog olyasvalakivel aki ennyi idő után már félrelép. A bizalom.. Idővel jobb lesz, kitartást!

2012. márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...az egész lényéből árad. Ahogy bújik, ahogyan csókol, ahogyan hisztizik, ahogyan mosolyog, de amiből legjobban érzem, hogy 180 fokot fordult vele a világ. Amúgy szerintem az, hogy azt érzed, hogy nem vagy elég jó neki, valamilyen szinten természetes,csak túlzásokba nem szabad esni.
2012. márc. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából azt hiszem azért nem érzem magamat elégnek, mert én igyekszem kedveskedni neki, tényleg csak apróságok, de számomra valahogy még is fontos. Akár ahogy mondtátok egy sms, vagy üzenet, poszt az üzenőfalán. Avagy egy-egy süti, vacsi, vagy az, hogy hiába mondja hogy nem kell kimosni a cuccait, majd kimossa koliban, bevágom a mosógépbe én úgy is mindig korábban kelek, ki is van teregetve mire ő felébred, megszárad, mire elindul. Igyekszem figyelni rá és minden tőlem telhetőt megtenni, hogy jól érezze magát és nagyon örül is minden gesztusnak, ami engem jó érzéssel tölt el. Ugyanakkor kicsit úgyérzem, hogy én ebből nem sokat kapok vissza. Persze érzem, hogy szeret és odavan értem, de magától sosem jut eszébe, hogy nekem ez vagy az jól esne. Eddig minden párom viszonozta az apróbb gesztusokat és az, hogy a jelenlegi párom nem ilyen, ez nekem kicsit fura és azt érezteti, hogy én nem vagyok elég jó neki, nem is gondol rám, ha nem vagyunk együtt. Gyártom a képzeteket, emiatt vagyok szomorú mindig ha nincs velem és talán valahol bennem van, hogy ha tökéletesebb/jobb leszek, akkor ezt ő is viszonozni fogja. Persze gondolom nem lenne így, de mindegy is ez már nem ide tartozik.


Kedves első válaszoló! Igazán sajnálom, hogy ez történt veled. Nekem eszem ágában sincs megcsalni a páromat, mint említettem mindennél jobban szeretem őt! Nem is tudok úgy ránézni egy srácra... Így belegondolva viszont én is igencsak padlóra kerülnék, ha a párom elhagyna, megcsalna, remélem nem fog ilyen előfordulni.

2012. márc. 5. 00:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves lány vagy, de olyan háztartási robot kategória...

Nem azt mondom, hogy baj, hogy kedves akarsz lenni, deee... hát próbálom érthetően leírni. Szóval van egy csomó srác ismerősöm. Akik szeretik, ha a barátnőjük süt nekik sütit, vagy elmosogat, vagy mondjuk kitereget. Úgy egyszer-egyszer ennek igazán nagyon kedves gesztus értéke van.

De ha mindig megcsinálod, automatikussá válik, nem kedveskedéssé. Olyan evidens leszel. Barátnő jön, kitakarít, süt, főz, mos, stb... És epekedve csüng minden szavamon.

Ez pedig hosszú távon nem tartja fent az érdeklődését. Vagy ezt a szikrát úgymond. Kicsit küzdjön érted. Ne legyél ennyire hmmmm... hogy is mondjam, kéznél egyfolytában. Kicsit legyél mindig elérhetetlen, de azért egyértelműen hűséges. Ne tegyél meg neki mindent automatikusan, ha ő nem is viszonoz semmit.


Remélem segítettem. :S

20L

2012. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23:32-essel abszolút egyetértek!!
2012. márc. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A háztartási robot azért igen erős túlzás, nem állok mellette minden pillanatban és lesem azt, hogy éppen mire vágyik, nem vagyok papucs, nem ugrom minden szavára. Számomra az apróbb kedveskedések nem azt jelentik, hogy elmegyek hozzá és kitakarítom a lakását (nem is tenném, max segítenék neki, ha megkér rá). Az viszont számomra evidens, hogy néha meglepem egy-egy aprósággal és ha már csak ilyen ritkán tudunk együtt lenni, akkor persze, hogy szeretném is mindig meglepni valamivel.
2012. márc. 7. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!