Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Msmojza kérdése:

Hogyan szakítsak vele, hogy ne tegyem tönkre?

Figyelt kérdés
Már másfél éve együtt vagyunk a barátommal, de nagyon ellaposodott a kapcsolatunk és a szerelem is elmúlt a részemről. Én már nem érzek iránta semmit és a szexet se kívánom vele úgy mint régen. Az a baj, hogy ő nagyon szeret engem de én ezt már nem bírom folytatni és nem tudom hogy hogyan szakíthatnék vele, mert nagyon érzékeny, szokása sírni és nem akarom tönkre tenni lelkileg. Mit tegyek?
2012. márc. 4. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy itt most leírtad az elég korrekt volt.
2012. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos nem lehet tenni semmit? Eddig hogy bírtad ki??


El kell mondanod neki az igazat, különben többet fogsz ártani.

2012. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg annyira szeret, akkor bizony sz@r lesz neki.

Ez egy ilyen helyzet.

Ha lehet ne jöjjél össze a szakítást követő 2 hónapban senkivel. Az be tudja tenni a kaput.

2012. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi is másfél éve vagyunk együtt, és nekünk most nagyon elvan laposodva a kapcsolatunk. Te végül szakítottál? Ha igen, mit mondtál?
2012. ápr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!