Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi háromszög? Szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög? Szerető lettem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy kicsit komplikált a helyzetem, össze vagyok zavarodva és szörnyen szerelmes vagyok, szóval jó lenne, ha valaki tanácsot adna, mit tegyek most? :S


Ősszel kezdtem a főiskolát, itt ismerkedtem meg a barátommal is. Már szeptember közepe körül egymásra találtunk, érezhetően kölcsönösen vonzódtunk egymáshoz. Nagyon jókat beszélgettünk és sokat nevettünk együtt, hamar közös hullámhosszra kerültünk és október elejére már össze is jöttünk.

Azóta együtt vagyunk, egészen tegnapig úgy éreztem, hogy minden tökéletes közöttünk és soha nem voltam még ennél boldogabb! Minden szépnek és jónak tűnt...


Tegnap ugyanis megtudtam, hogy a barátomnak barátnője van. Mármint rajtam kívül. Több, mint 1 éve jár egy másik lánnyal is, akit a szülei is ismernek, meg minden... épp csak elfelejtett nekem szólni erről.

Tegnap este viszont kiderült minden. Este nálam aludt, és hozta magával a laptopját is, mivel az enyém jelenleg szervízben van. Elkértem tőle, hogy hadd nézzem meg a facebook-omat, mert vártam egy levelet az unokanővéremtől, akinek a napokban születik a kisbabája. Akkor még nem jött semmi, így nagyjából egy órával később újra ránéztem. Viszont a barátom idő közben visszajelentkezett a saját adatlapjába, én pedig nem vettem észre. Csak azt láttam, hogy jött egy új üzenet és automatikusan megnyitottam.


A levél a "régi" kedvesétől jött, amiben a lány részletezte, hogy milyen jó volt a barátommal/barátunkkal tölteni a hétvégét, mennyire szereti őt, és már most szörnyen hiányzik neki... Teljesen ledöbbentem, először azt hittem, a barátom "csak" megcsalt, és volt egy hétvégi kalandja. De láttam, hogy ezek a levelezések sokkal régebb óta tartanak, és így derült ki számomra, hogy a puszta megcsalásnál jóval komolyabb kapcsolat van közöttük, és már több, mint 1 éve járnak.


Teljesen ledöbbentem! Egészen a mai napig a barátom mindkettőnkkel rendszeresen találkozgatott (a "régi" barátnője más városban tanul, de hétvégén mindig együtt vannak; velem meg hétközben, mert mi meg egy helyre járunk főiskolára, de ő nem itt lakik és hétvégén haza szokott utazni a családjához, meg a "régi" barátnőjéhez), mindkettőnknek csapta a szelet, mindkettőnkkel ágyba bújt, és mi mit sem tudtunk erről... Most pedig itt állok és nem tudom, hogy mit csináljak.


Régebben valószínűleg gondolkodás nélkül szakítottam volna vele, de most már egyszerűen képtelen vagyok rá! A legnagyobb gondom az, hogy idő közben kegyetlenül beleszerettem! :$ Nagyon-nagyon szerelmes vagyok, sosem éreztem még ezt egyetlen fiú iránt sem, és egyszerűen nem akarom őt elveszíteni!


De ez sem állapot, hiszen hazudott nekem/nekünk.

Ezt leszámítva tökéletes kapcsolatunk van, minden csodás köztünk, megértjük egymást... ő kedves és figyelmes velem, mindig számíthatok rá, meghallgat, ha valami gondom van, aranyos és udvarias, mindig hazakísér, lesegíti a kabátomat, meg ilyen kis apróságok... viszont ezen sehogy sem tudom túltenni magamat, hogy mindeddig egy másik lánnyal is járt. Tudom, hogy mindenképpen szükség lenne valamiféle megoldásra. De mit tegyek?


Szembesítsem vele, hogy tudok a másik barátnőjéről? Vagy inkább ne szóljak neki, hogy véletlenül megláttam a levelezésük facebook-on? Hogyan tovább?


Annyira szeretem, nem tudnám őt elhagyni... :$ De így folytatni sem tudom... :'(


Mit csináljak? Segítsetek, kérlek!!! :S :(


19/L (21/F, és a másik lány 20/L)


2012. márc. 6. 15:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
legyen benned tartás és hagyd ott... mégis mit hiszel, otthagyja a régit és veled marad? rá se kérdeztél hogy ez mi a túró?
2012. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
vedd fel a kapcsolatot a másik lánnyal, majd szakíts a csókával.
2012. márc. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem mertem... inkább csak gyorsan kiléptem, és úgy tettem, mintha nem láttam volna semmit, hiszen végül is én turkáltam a levelezésében (még ha csak véletlenül is), amit ugyebár nem nagyon lett volna szabad. :S
2012. márc. 6. 15:17
 4/20 anonim ***** válasza:
Vegyél erőt magadon, és hagyd ott.
2012. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Mondd meg a srác és a másik barátnő nevét.

Égesd be őket GYK-n.

Vagy küldd el privibe és beszélek a fejével. :D

2012. márc. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Tudom, tudom, tudom, de van az a mondás, hogy ha 2 embert szeretsz egyszerre, és nem tudsz dönteni köztük, akkor a másodikat válaszd, mert ha igazán szerelmes lettél volna az elsőbe, akkor nem szerettél volna bele a másodikba.

És abban bízom, hogy talán itt is ez a helyzet... mármint, talán a másik lánnyal már csak puszta megszokásból van együtt... talán engem szeret jobban....

2012. márc. 6. 15:20
 7/20 anonim ***** válasza:
Vele egy éve van, Veled fél éve? Gondolom, inkább Veled tartana, ha választania kéne, hiszen Téged választott később, a másikat unta. De én a másik lánnyal felvenném előbb a kapcsolatot, mert joga van tudni róla, még ha fájó is. Először ezzel kezdeném, majd később rákérdeznék a pasimnál, akár csak poénból is, mondjuk telefonálás közben, hogy "na, azért teszel le, mert mész a másik csajodhoz?", vagy nem tudom, később pedig személyesen is szóba hoznám, és mondanám. De lehet, addigra már a másik lány említené, hiszen elmondtam neki. Nem tudom, mennyire vagyok érthető, de annyira korrekt pont ez a megoldás, amennyit mindenki megérdemel.
2012. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit tegyél? Te is tudod nagyon jól. Ha valaki ilyen szinten tud hazudni, és ilyen szinten kettős életet tud élni, akkor SOSE lehetsz benne biztos. Tényleg egy olyan kapcsolatban akarsz lenni, amiben bármikor bárhogy átverhetnek? A szerelem nem minden, és ez a kapcsolat közelről sem tökéletes, a pasi játszik egy szerepet, és ráadásul két felé. Nem tudom mi kéne neked ahhoz, hogy belásd, ez az ember egy csöppet sem szerelmes beléd. Kell neki egy játszótárs a szürke hétköznapokba, majd kell egy játszótárs a szürke hétvégékbe. Mekkora jó már, hogy sosem kell egyedül lennie és meg van a szex is mindennapra?


Szóval más megoldás nincs:

- szakítasz vele

- játszod tovább a bábját, amíg ő meg nem unja, rúg beléd még jobban, bár nem tudom, hogy ennél jobban hogy lehet valakit semmibe venni és megalázni.


Gondolom a második opciót választod, mivel ugye te annyira szerelmes vagy, hogy képtelen vagy elhagyni.

Szerintem tudtad nagyon jól, hogy a józan gondolkodású emberek közül mindenki azt fogja tanácsolni, hogy addig menekülj amíg lehet, szóval nem is értem a kérdésed lényegét, hacsak nem az, hogy meggyőzd magad a helyes útról.


Mielőtt el akarnál kezdeni győzködni, hogy márpedig mennyire jó ez az ember, elmondom, engem nem érdekel, hogy más hogyan teszi tönkre az életét hazugságok mögé bújva. Mindenki a saját sorsának a kovácsa.


Tudom, hogy nyers vagyok, és lehet kicsit bunkó, de így látom és így is gondolom, ahogy leírtam.


28/n

2012. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szereted???? A pasid egy jellemtelen ember. Adolf Hitlerbe több becsület szorult mint ebbe a fostalicskába. Ne bonyolítsd túl a dolgot. Hagyd ott és pont. Még is mire vársz?
2012. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Kedves, figyelmes....ne haragudj, de te hülye vagy!!!! Hahó, nyisd már ki a szemed, leszarja mit érzel, van másik nője, te meg tartalékos vagy. Mivel nincs hétköznap a párja, kell valaki a kan_s napokra, erre vagy jó te.


Könyörgöm, ne hagyd már magad így megalázni!!! Legyen már egy csepp tartásod! Én szólnék a párjának, majd közölném vele, hogy tudom, elmondtam a másiknak is és menjen a fenébe!


24/N

2012. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!