Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérdezzek rá, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzek rá, hogy ne érezze kellemetlenül magát?

Figyelt kérdés
Meg szeretném tudni, hogy a barátomnak az első kapcsolata miért ért végett 1 év után (miért szakított) Félek attól, ha rákérdezek utána feszülten fogja érezni magát. Mit tehetnék ez ellen?
2012. márc. 7. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem fogja úgy érezni magát. engem pl ha megkérdezne a barátnőm, simán megmondanám neki
2012. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
most mit számít az miért? én azt hinném hogy nem szeretsz, ha ilyet kérdeznél.
2012. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem olyan rég jöttetek össze, akkor szerintem még ne kérdezz rá.

Ha pedig régebb óta vagytok együtt, akkor meséld el neki, hogy te miért szakítottál az előtte levő fiúval és kérdezz rá az övére is.

2012. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a magánügye.
2012. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ez normális dolog sztem egy párkapcsolatban. nincsenek titkok egymás előtt. ha igen, már rég rossz, és nem gondolja komolyan, ezt így hidd el! ti nem beszélgettek a múltatokról? pedig kellene...
2012. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igazából nekem ő az első barátom! Már több mint 2 hónapja együtt vagyunk.

Azért szeretném megtudni, ugyanis elég sok "pletyka" terjed ezzel kapcsolatban.

2012. márc. 7. 22:21
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
sztem nyugodtan kérdezz rá
2012. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha pletykák terjednek és gázos az igazság, akkor úgyis kamuzni fog.
2012. márc. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én simán megkérdezném. Nem érezném magam kellemetlenül emiatt, ha pedig kapcsolatban vagytok, akkor előbb-utóbb ezek a témák előjönnek, és ezeket át kell beszélni. Udvariasan kérd meg, hogy ha nem bánja, akkor mesélje el, mert érdekel. Engem egy srác, akivel még csak kb 2-3 hete randizgattam megkérdezte, hogy volt-e már leszbikus kapcsolatom, mert tudja, hogy támogatom a meleg jogokat. Totál nem éreztem gázul magam ettől, röhögtem egy jót a kérdésen, és válaszoltam :D
2012. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat!
2012. márc. 7. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!