Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit jelentettem neki?! Szeretett vala egyáltalán?!

Figyelt kérdés

Párom félreérthető helyzetbe keveredett. Minden ok amellett szólta, hogy megcsalt. Nagyon kikészültem, nagyon fájt és igazán fel se fogtam hogy ennyire félreismertem a párom.

Szakítottam vele sms-ben (tudom bunkóság a részemről 1 év után), de elborult az agyam és nem tudtam tisztán gondolkodni a méregtől. Erre nem írt semmi választ.

Csak aznap este írt egy üzenetet amiben megmagyarázta, hogy mi is volt az az egész. "A körülmények közjátéka volt és esze ágában sem volt megcsalni. Sajnálja, hogy egy ilyen hülyeség miatt elveszített, de tiszteletben tartja a kérésem és nem keres többet."

(Persze leszögezem, szerintem a helyemben mindenki azt hitte volna hogy megcsalt sőt még mindig nem vagyok 100%ban biztos abban, hogy teljesen ártatlan-e.)

De ami a legjobban fáj, hogy tényleg nem keres. Ennyi volt a kapcsolatunk? Ennyit jelentettem neki? Még mindig nem fogom fel. Ha igazán szeretne nem kellene mindent elkövetnie annak érdekében, hogy visszakapjon?

Mit gondoltok?



2012. márc. 8. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy most boldogan elvan azzal a csajjal, akivel megcsalt.

Esetleg szimplán megsértődött.

2012. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem tudom mi történt,de azért ha az én párom anélkül szakítana velem,hogy megkérdezze mi történt akkor én se akarnám többé látni.

annyi tiszteletet már elvárnék,hogy megkérdezze jól értelmezi-e ami történt. (mert gondolom nem a gyertyát tartottad)

2012. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az általad leírtak után én azt mondom, ha igazán szeretne vagy szeretett volna akkor bizony neki kéne mindent elkövetnie annak érdekében, hogy a félrelépését megbocsájtsd. Nagy a valószínűsége annak, hogy számára nem is voltál olyan fontos.

Próbálj meg minél hamarabb talpra állni. Nem érdemes utána bánkódni. Ennél a pasinál csak jobb jöhet!

2012. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ezt írom, de olyan a részéről mintha örülne hogy vége a kapcsolatnak, és mintha erre várt volna. Jártam én is így, én sem értettem a helyzetet, bosszantott is és fájt is, de túl kell lépni, felejtsd el
2012. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akár megcsalt,akár nem,nem vagy neki fontos.Ha érdekelnéd,keresne és próbálná megbeszélni.Nem érdemes utána bánkódni.
2012. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

osztom a második véleményét.Ha 1 év után sms-ben minden magyarázat,beszélgetés nélkül szakítana velem a barátnőm,akkor engem sem érdekelne tovább.Akkor én is sértve érezném magam,hogy ennyit ért a szeretete irántam,hogy arra sem képes,hogy elém álljon,és rákérdezzen a dolgokra.Én sem keresném többé..

25/F

Amúgy egyszer én úgy jártam,hogy egy kolléganőmmel mentem hazafelé,mert egy darabig egy úton megyünk,és megcsúszott a jeges úton.Én elkaptam,de csúsztam vele együtt.A barátnőm épp akkor vett észre,és ő csak annyit látott,hogy egy nővel hevesen ölelkezem,és a szemszögéből úgy látszott mintha a nő nyakát csókolgattam volna.Mérges volt,nem tudta mire vélni.De ő később rákérdezett,és elmondtam mi történt.

2012. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én arra gondolok, hogy az egész egy "megrendezett" jelenet volt. Így egyszerűbb az egész a számára. Nem neki kell elmondani, hogy részéről vége, a végső szót te mondtad ki. Ő pedig egyszerűen "tiszteletben tartja" a döntésedet.

Ritka szemét hapi!

2012. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy legalább a magyarázatot kérhettem volna tőle, de annyira mérges volta. És ez már nem az első eset volt, hogy félreérthető szituációba keveredik. És már elegem volt, hogy mindig én vagyok az aki "megbocsát", elfelejti a sérelmeit. Mert párom nem képes előre gondolkodni és mindig én viselem a hülyeségei következményét. Azzal soha nem törődött nekem hogy esnek az ilyen szituációk. 1 év alatt miattam soha nem veszekedtünk, érdekes nekem nem voltak félreérthető szituációim. Mindig csak neki.
2012. márc. 8. 18:44
 9/11 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: expárom
2012. márc. 8. 18:44
 10/11 anonim ***** válasza:
biztos szeretett, de már nem. Aki szeret, az magyarázatot vár, teper vagy valami, de ő már nem akar téged. Úgy rendezte a dolgokat, hogy te szakíts vele, mert ő nem mert. Így most remekül elvan.
2012. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!