Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok, valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, valaki segítsen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Megismerkedtem egy fiúval, aki nagyon megtetszett nekem. Az érzések kölcsönösek. Nagyon sok minden közös bennünk, rengeteg olyan dolog van, amit közösen csinálunk. Az utóbbi napokban egyre közelebb kerültünk egymáshoz ( még nem történt semmi, de a beszélgetések egyre inkább kiesnek a "csak barátok" körből). Viszont történt valami, eddig nem kérdeztük egymástól a korunkat. Kiderült, hogy ő 16 éves. Teljesen ledöbbentem, mert mind külsőleg, mind belsőleg sokkal érettebb. Fogalmam sincs mit tegyek. Az biztos, hogy nagyon szívesen járnék vele, de 5 év van köztünk... :( Kérlek normális válaszokat írjatok, így is meg vagyok törve lelkileg. :(
2012. márc. 10. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hol ismerkedtél meg vele ?
2012. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy (ilyen szinten) számít a kor. 14 felett legális minden. ;)
2012. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Járj vele.Bármit meg adnék azért hogy 5évvel idősebb barátnőm legyen...:)
2012. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
valszeg vmi netes játékban ismerkedhettetek meg... olyan nincs, hogy élőben ne tűnt volna fel, hogy 16 éves. És én azt mondom, hogy várj egy picit, mert ha ö is betölti a 18 at akkor már nem fog olyan hatalmasnak tűnni az az 5 év :)
2012. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egy településen lakunk. :) Színházban találkoztunk. :D
2012. márc. 10. 18:44
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs ezzel az öt évvel. Én amikor összejöttem a barátommal, akit szentül hiszek hogy az igazi, azt hittem, hogy 18 êves, aztán erre kiderült, hogy 32 éves, csak nem meri bevallani a korját senkinek, mert attól fél, hogy akkor nem kellene senkinek, de ettől ugyanúgy szeretem (külsőleg tényleg elmehetne 18-nak is). :) 16F
2012. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Érdekes egy helyzet. szerintem benne is lejátszódott valami hasonló. Viszont szerintem örül neki, hogy egy nála idősebb lánnyal ismerkedik és több is lehet a dologból. Úgy gondolom, ezt leginkább neked kell eldönteni. Amikor te 25 leszel ő 20, éppen befejezi a sulit vagy elkezdi a fősulit, kérdés, hogy neked még akkor is megfelel-e? Másrészt, ő 16 és szerintem te leszel az első kapcsolata. Félő, hogy hajtaná a kíváncsiság, hogy más lánnyal milyen lehet... még fiatal... Nem vagy könnyű helyzetben :S Le kell ülni és megbeszélni!!!
2012. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy érettebb típus az átlagnál.

De mégis csak 16 éves fiúcska.. és még gyerek hozzád.

2012. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavarna 21L
2012. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm:) igazából én legjobban a szülők reakciójától félek:(
2012. márc. 10. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!