Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te hogyan szólítod/becézed a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan szólítod/becézed a barátodat? (18+ lányoktól kérdem elsősorban. )

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

tomikának

sp voltam, sziasztok

2012. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :DDD
2012. márc. 19. 18:48
 3/9 anonim válasza:
Általában kicsim, bár ez elég sablonos, egyszer mondtam neki, hogy mackóm, ez annyira nem nyerte el a tetszését, pedig szerintem aranyos :)
2012. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Csődör főleg.

Néha cica, vagy a neve.

20L

2012. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi midnenkinek!

Igen, a kicsim az tényleg picit sablonos, ezért is keresgetek, nem találom a megfelelőt (Holott ő folyton becézget)

2012. márc. 19. 20:51
 6/9 anonim ***** válasza:

nah most azt hozzátenném a válaszomhoz, hogy a barátom ír, nem tud magyarul, de érdekli, és kéri, hogy tanítgassam szavakra

és azt is kérte, hogy becézzem magyarul, és ő is magyarul becéz, mert szerinte tök király, hogy mások nem értik hogyan becézzük egymást

ennek megfelelően kb mindenféle becézést használok rá, és bár elmondom, hogy mi mit jelent, de eddig semmi nem zavarta

szóval ami hirtelen eszembe jut:

édesem, kicsim, szerelmem, egyetlenem, nyuszi, cica, cicus, gyönyörűm, szépségem, tündérem, katica, sárkányom, lovagom, hercegem, kedvesem, és ki tudja még mi XD

ő szokott néha paprikázni, de én azt nem szeretem :P

2012. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a kincsem még eszembe jutott most hirtelen
2012. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 eugénia22 válasza:

hát az én barátomat, Süsünek, Sodónak, királyfinak szoktam becézni, változó.ahogy a cicámat is otthon.

Ez megint egy eléggé furi kérdés mint a többi....

2012. márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De jókat írtatok, köszi!

Ez a paprika nagyon megfogott!!! :D

2012. márc. 30. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!