Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünet-szakítás-türelem?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő: másfél éve vagyok együtt a párommal ez egy távkapcsolat és titkos. Két hete találkoztunk utoljára. Az utolsó találkozásunk nem úgy sikerült ahogy szerettem volna. Az igazság az, hogy eddig havonta egyszer találkoztunk viszont a két héttel ezelőtti találkozás előtt három hónap telt el. Sok minden összejött neki ami miatt nem tudott jönni. Azt nem akarta, hogy én menjek oda ahol ő lakik.

Szóval két hete találkoztunk,de csak pár órára. ( Egyébként minden nap írunk egymásnak. )

A találkozásunk után nem éreztem jól magam, az igazság az, hogy már elötte is szenvedtem, mert már nem azt és nem úgy kapom mint a kapcsolatunk elején. Ezt már akkor elmondtam neki, azt mondta sajnos most ennél többet nem tud adni…akkor megnyugtatott, megbeszéltük. Aztán találkoztunk. És még rosszabb lett a helyzet. Lehet sokat vártam a találkozástól a három hónap után…nem tudom.

Ezt megint elmondtam neki, hogy ettől többet szeretnék és mennyire hiányzik az a kedvesség,figyelmesség amit régen kaptam. Inkább szakítsunk ha ezekre már nem képes.

Megint az volt a válasz, hogy az elkövetkezendő három hónap valószínű megint ilyen lesz, rengeteg a munkája…ő nem akarja befejezni de rajtam múlik hogyan tovább.

Azóta is mindennap írunk egymásnak, de érzem valami megváltozott, arra gondolok megharagudott amiért „elégedetlenkedtem”. Kérdeztem tőle azt mondta nem haragszik.

Mégis a sorai olyan ridegnek tűnnek.


Legszívesebben azt mondanám legyen szünet, döntse el tényleg akar-e még velem lenni. De tudom mi a véleménye erről, nála a szünet a szakítást jelenti.

Arra gondoltam pár napig nem jelentkezem…talán érzi milyen a hiányom…és átgondolja még egyszer, nem kérek sokat pár jó szót és, hogy érezzem szeret és oda van értem. Bár Ő azt mondja ha nem szeretne nem írna…de nem mindegy mit ír…szerintem…


Hogyan lehetne elérni nála, hogy eltudja dönteni mit akar? Illetve ez hülye kérdés, hiszen ő akarja tovább…csak nem érti én így nem érzem jól magam.


2012. márc. 20. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz népszerű a tanácsom. Miért kell erőltetni ami nem megy? Havonta meg negyedévente találkoztok, ráadásul titokban (ez is elég fura). Nem csoda ha kihűl a kapcsolat. Szerintem zárd le.
2012. márc. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a pasi kihasznál. Nekem is nagyon megfelelne ha lenne már bocs egy "hülye" akit úgy rángatok ahogy akarok. A helyedben ezt lezárnám, mert már "megsérültél". Mi lesz később?
2012. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Ennyiből mi nem láthatjuk át annyira kívülről a kapcsolatotokat, de olyan érzésem van, hogy alábbhagytak az érzelmei irántad. Biztos szeret még valamennyire és lehet próbál kedves lenni, meg olyan mint régen, de ha már kihűltek az érzései akkor ez úgysem sikerülhet igazán. Ha többet lennétek együtt akkor lehet újra meg tudnátok egymást szeretni, de ezt távolról, ilyen ritkán találkozva én esélytelennek látom. Nem valószínű, hogy ez a kapcsolat javulna. Szóval ha neked így nem jó, akkor szerintem is szakítanod kéne végleg, ez már nem lesz jobb.
2012. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mi is távkapcsolatban vagyunk, mi is kb. másfél éve, (bár mi nem titokban), kéthetente találkozunk, de van kilátás arra, hogy pár hónap múlva közelebb költözzünk egymáshoz. ő házas? vagy miért kell titokban tartani? te miért nem mehetsz hozzá? és miért kell három hónapot várni egy találkára? túl messze éltek egymástól? bár nem egészen világos számomra a helyzet, de szerintem ha annyira nagy lenne a szerelem, akkor törekedne arra, hogy gyakrabban lásson.
2012. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sztem Te nem látod a fától az erdőt.

Vajon miért csak ilyen ritkán találkozik Veled, és miért nem akarja h oda menj ahol ő lakik? Szted normális az h egy kapcsolatban havonta találkoztok egymással, vagy 3 havonta?

Sztem térj észhez, ez nem kapcsolat. Csak kihasznál, mert elhiszed minden szavát.

Mással él együtt, Te csak egy kaland vagy neki, és az a baj h Te nem veszed ezt észre. Azért nem akarja h oda menj hozzá, mert akkor lebukna. Ekkora kamu dumát h a munka miatt nem tud jönni...ccc...

Én a helyedben nem siránkoznék, hanem keresnék vkit, aki nem ver át, és nem hazudik a szemedbe.

Amúgy hány éves is vagy? Nem lehetsz túl tapasztalt ha nem vetted észre eddig h csak egy pótlék vagy.

2012. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen, én is néha úgy gondolom, hogy kihasznál, hogy hülye lenne szakítani...de mikor ezt gondolom, mindig történik valami, egy telefon, egy szó, egy olyan szitu ami az ellenkező érzést váltja ki bennem, akkor csak azt tudom, gondolni, hogy mégis csak szeret...elbizonytalanít...

ezért nincs erőm azt mondani VÉGE

2012. márc. 20. 13:00
 7/13 anonim ***** válasza:

Pedig hidd el h jobban járnál ha kimondanád h vége. Most gondolj csak bele. Szted ez hosszútávon működne h 1-2 havonta találkoztok? Mi lenne akkor ha már össze akarnál vele költözni? Akkor is sok lenne a munka? Ez így nem kapcsolat, csak kihasználás. Nem tartom kizártnak h csak "szeretőnek" tart, otthon pedig éli a békés családi életét.

Attól meg ne légy úgymond szerelmes belé, h néha felhív, vagy ír 1-1 sort. Egy kapcsolat ennél többről szól.

2012. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már fiatal és Ő sem.


A kérdésem az, hogy hogyan lehetne kiugrasztani a nyulat a bokorból. Gondolok itt arra, hogy mit érez irántam?

Mert ha azt mondani ennyi volt, viszlát, fájna,de megérteném. De nem mondja,sőt ő NEM AKARJA BEFEJEZNI. Én meg ÍGY nem akarom tovább folytatni. Az ÍGY-en van a hangsúly.

2012. márc. 20. 13:06
 9/13 anonim ***** válasza:

Persze h nem akarja befejezni, hisz neki így kényelmes. Ki tudja mit csinál az alatt az idő alatt, amíg nem Veled van. Ha én azt mondom h szeretek vkit, akkor nincs az a munka h 3 hónapig meg se látogassam.

Ha megkérdezed tőle, azzal sokra nem mész, mert jön a tipikus kamu duma, h jaj a meló, most csak ennyi van, de majd egyszer..

Sztem Te is nagyon jól tudod h mi lenne a megoldás, csak félsz kimondani. De ha így folytatod, évek mennek el az életedből, úgy h nem is vagy igazán boldog, csak várod h az legyél:/ Az élet pedig túl rövid ehhez..:/

2012. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mind a kettőnknek van családja. Ez a kapcsolat arról szólt eddig,hogy egymásnak örömet okozzunk a levelekkel, telefonokkal,SMS-ekkel, amit otthon nem kapunk meg meg kaptuk egymástól....és ez jó volt így...egyikünk sem akart soha többet.

Én Budapesten Ő egy kisebb városban lakik. Azért nem akarta, hogy oda menjek mert félt ott valaki esetleg meglát minket. Persze azt sem vágta rá rögötön, hogy ne gyere...tervezgettük aztán végül ő döntött úgy, hogy inkább ne kockáztassunk.

2012. márc. 20. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!