Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogyan reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan reagálnátok ha a pasitokat meglátnátok egy Ilyen játékkal játszani a gépen!?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=s0e..


És ez a szám menne! :D Úgy mennétek be a szobába, hogy a képernyőre koncentrál mintha csak az élete múlna rajta a srácnak, hogy elrontja vagy nem!


Mit gondolnátok róla? Csökkenne a vonzalom? Szakítanátok? Vagy mi? Kort is kérnék!


f/18


2012. márc. 21. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én nem jöttem rá, hogy ennek a játéknak mi a lényege. Én biztos meglepődnék, de valószínűleg csak röhögnék rajta.


20/L

2012. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez ügyességi és logikai feladat még jó hogy rá kell koncentrálni ....
2012. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 lila nyuszi ***** válasza:
Úristen... Inkább Wowozzon. :D
2012. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nagyon állat :D
2012. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én leülnék mellé, és nézném, hogyan játszik :) Ha nem hanyagol el engem a játék miatt, játsszon nyugodtan, nem zavar, pláne nem szakítanék ilyen miatt :)


20 L

2012. márc. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ritmus játék. rá kell kattintani a körkre, persze csak az tud vele játszani 2 percnél tovább aki szereti a Japán-poppot. Hmm ha megmutatom majd bnőmnek ha lesz inkább vmi emberibb számot választok :D Mert ez tényleg olyan hogy csak én imádom :D


Itt lehet letölteni:

[link]

2012. márc. 21. 21:43
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem se nagyon jött le mi ez bár tippem van. Egy jót röhögnék rajta az biztos :D 21L
2012. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Elég jól nyomja...

dehogy zavarna, én dating simekkel szoktam játszani, minden csajt megfeketetek :D

20/L

2012. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

21:44-es.... uh tudod hogy azzal kemény otakuk szoktak játszani és PALIK!! Sose gondoltam volna hogy Galgével játszik csaj is xD

biztos lezbi vagy :D

Én is fogok ha megtanulok angolul, kár hogy német nyelvre nem fordít le olyat senki

2012. márc. 21. 21:48
 10/14 anonim ***** válasza:

Barátom múltkor a Hello Kitty Beautiful Saloon-nal játszott.

De nagyon koncentrálva.

Megkérdeztem, hogy kezdjek-e aggódni? XD Mondta, hogy csak azért játszik vele, mert kap érte valami kreditet, amit elkölthet más játékban. Aztán játszott vele tovább, hogy most várjak egy percet.

Mondom jó. XD

20L(25F)


jah és barátom e.talán nem ilyen rajcsávó, mindig stratégiai, vagy harcolós játékokkal játszik, meg kemény férfias dolgok stb, szóval ez inkább meglepett. XD

2012. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!