Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan akik szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akik szakítás után újból össze jöttek? Ha igen akkor hány hét vagy hónap telt el és ki keresett kit és ki kezdeményezett?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3hét múlva.Az kezdeményezett,aki a szakítást is kezdeményezte:)
2012. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akit kidobtak annak érdemes kezdeményezni?
2012. márc. 23. 13:52
 3/12 anonim ***** válasza:
na erre én is kíváncsi lennék, barátom 7 hónapja dobott, de én nagyon újrakezdeném, de van bnője... :S
2012. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mi volt a szitu!


Amúgy 2-3hónap után újra összejöttünk.. valahogy alakult.

2012. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát a szitu nem megcsalás volt.Kicsit többet veszekedtünk mostanság..igazából kicsit elege lett belőlem és egymás agyára mentünk.Besokalt inkább úgy mondanám..
2012. márc. 23. 13:57
 6/12 A kérdező kommentje:
A veszekedés oka pedig az volt hogy nem volt munkám,most viszont már van,azért is arra gondoltam hogy elmondom neki hogy dolgozom.Ku.rva sz.ar volt hogy szakítás után 2 napra megkaptam a munkát és előtte nem volt 3 hónapig ami miatt a vita ment,és az is sz.ar volt hogy nem tudtam neki elmondani és nem tudtam megosztani vele az örömöm.
2012. márc. 23. 13:59
 7/12 A kérdező kommentje:
Úgy felhívnám és elmondanám neki hogy várhatott volna még pár napot,mert megkaptam a munkát.
2012. márc. 23. 14:01
 8/12 anonim ***** válasza:

te vagy a pasi? ha igen akkor a csaj csak a pénzre ment?

egyébként meg hívd fel szerintem:)

2012. márc. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Felmelegítve csak a káposzta jó.

Busz után is hülyeség futni, jön a következő.

Ha meg a kirúgott fél kezdeményez újra az szánalmas. Megalázkodás. Akit kirúgtak, viselje méltósággal! (Bőgni csak egyedül!)

"Ahogy a lapát megy alád, kezeld lazán..."

Geszti Péter :)

2012. márc. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ma 14:12


Aha én vagyok a pasi.Sokszor nekem is úgy tünt hogy a pénzre megy,párszor mondtam is neki..

2012. márc. 23. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!